Blog Post
Hey @roekepoehke,
Om je wat beter te kunnen helpen zou ik graag van jou wat meer informatie willen hebben over jouw Mac en over de specificaties ervan. Hoe meer informatie je geeft hoe beter we je hier kunnen helpen.
Wat je natuurlijk altijd kunt doen is een bezoekje brengen aan de website van een van de Hero's van het forum en dan vooral haar pagina over de Sims 3 The Sims 3 Mac Help – Bluebellflora
Deze site is weliswaar in het Engels maar er is een mogelijkheid om de vertaalfunctie te gebruiken. Misschien dat je daar ook iets vindt waar je mee verder kunt.
Hopelijk heb je hier wat aan.
- 3 years ago
Hey @Trismagistos ,
Hey @EA_Leeuw
Ik heb een MacBook Air M1 512mb 16 gb ram. Ik had online al gezien dat MacBook Air en games geen super combinatie was, maar dat het wel ging.
Ik heb nu (eindelijk na zoveel tijd) de reset Origin patch gebruikt. Meteen even getest en ik geraakte meteen voorbij de login in het spel (duurde nog geen 5min!). Ik kreeg wel de melding dat niet alle voorwerpen van het bestaande spel konden weergegeven worden, maar dit vind ik niet zo erg.
Al doende leren we de MacBook beter kennen.
Dank jullie beiden voor de hulp! Nu kan ik terug genieten van mijn Guilty pleasure!
Groetjes,
Roekepoehke
- EA_Leeuw3 years ago
Community Manager
Hey @roekepoehke,
Ik ben heel erg blij om te lezen dat het weer werkt!
Mocht de situatie veranderen, laat het even weten.
Veel speel plezier en alvast fijne feestdagen toegewenst!- 2 years ago
Hoi EA Leeuw,
Bijna 1 jaar later heb ik terug hetzelfde probleem.
Ik heb de updates zo lang mogelijk tegen gehouden, maar het spel bleef crashen op hetzelfde punt. Ik heb terug het bestand toegepast om de foute updates eruit te krijgen, maar ik vermoed dat er al aanpassingen zullen zijn.
Of wachten we op de nieuwe versie van EA?
Alvast bedankt!
Groetjes,
Roekepoehke