Forum Discussion
1 Reply
Witaj,
Moim zdaniem wszystko opierałoby się na zaprogramowaniu sztucznej inteligencji.
Zdaję sobie sprawę z tego, że przypisanie określonych zadań i algorytmów 59 BOT-om jest czasochłonne i pracowite, lecz w tym przypadku lepiej by było zmniejszyć ich liczbę:
do około 30 (razem z graczem i jego drużyną) na całą rozgrywkę.Tryb "Trening z BOT-ami/Graj z SI" niczym nie różniłby się od standardowego "Graj w APEX" jeśli chodzi o rozgrywkę. Jeśli wymagałyby tego warunki, cały obszar gry w omawianym trybie mógłby zostać zmniejszony zwłaszcza, biorąc pod uwagę fakt, iż ilość "osób" w grze byłaby znacznie zmniejsza niż 60 (ważne aby była ta liczba była podzielna przez 3).
Stopień trudności BOT-ów nie musi być zróżnicowany.Potencjalna rozgrywka z SI nie musiałaby być wynagradzana tak, jak jest to w przypadku trybu "Graj w APEX".
Rozumiem, iż w obecnej chwili tryb "Graj w APEX" jest wystarczająco oblegany przez graczy. Jednak wierzę, że urozmaicenie trybu "Szkolenie" wyżej wymienionym rozwiązaniem, pomogłoby nowym graczom oswoić się z mapą, ekwipunkiem i potencjalnymi strategiami i stanowiłby idealne przygotowanie do gry z innymi graczami.
Dziękuję za poświęcony czas 🙂
Pozdrawiam