Forum Discussion
27 Replies
mam ten sam problem, patch do sterowników * daje o ile kiedyś komuś pomogło takie rozwiązanie w jakiejkolwiek grze XD. Tryb zgodności z Windows 8 też nic nie daje. I na steamie i na originie zdążę wylądować i gg, gra frezuje. Jedyne rozwiązanie to menedzer zadań. Antywirusa nie używam.
- EA_Kuba3 years ago
Community Manager
Cześć wszystkim,
Dziękuję Wam za zgłoszenia i wykonane dotychczas kroki. Wkrótce ma zostać wydana aktualizacja gry mająca na celu rozwiązanie problemu z "freezowaniem" gry.
W międzyczasie poproszę Was o sprawdzenie poniższego obejścia (źródło):
Turning Shadows Off
Turning Spot Shadow Detail to "Off" in the Video settings In the videoconfig.txt, change "setting.csm_enabled" to "0". That file can be found here %userprofile%/Saved Games/Respawn/Apex/local/
Błąd został już naprawiony? Bo nie mam nawet zamiaru sprawdzać i się denerwować.
Jak nie to pozostaje czekać na nowy sezon XDDD
Jak przez 2 tygodnie gra może być nie grywalna to mnie właśnie zastanawia czy twórcy gry mają poprostu * ? XD
Wczoraj była jakaś aktualizacja ok 150mb i dzisiaj grałem 3h bez żadnych zacinek. Chyba pomogło...
Teraz zamiast Freeza wyłącza mi samo grę...
- @Jzru O proszę. Tego się nie spodziewałem...
Ciekawe jak u mnie, aż zaraz sprawdzę. - @wils0n_40Spliff Plus jest taki że jest to o wiele rzadsze niż freeze ale nie zmienia faktu że jest. No chyba że to już nie kwestia tego błędu tylko błędów które są od początku gry które powodowały rozłączenie z rozgrywką i czasem wyłączenie gry. Swoją droga to było 15 sezonów temu a EA nadal nie potrafi tego ogarnąć, ta samo jak optymalizacji... może na 10 lecie im się uda.
About Apex Legends Problemy techniczne i błędy
Recent Discussions
- 21 days ago
- 2 months ago
- 2 months ago