Nieprawidłowe konto
Produkt: Apex Legends
Platforma:Sony Playstation 4
Podaj na jakiej platformie grasz? Sony PlayStation 4 Pro
Jaki jest Twój tag gracza/PSN ID/nazwa konta EA? SpaceControler
Przekaż nam gamertag-i/PSN ID/publiczne ID EA Twoich członków drużyny, jeśli to możliwe.
Czy korzystasz z oprogramowania posiadającego nakładki? Nie
Którą Legendą grałeś/grałaś? (jeśli dotyczy)
Których Legend używali członkowie Twojej drużyny? (jeśli dotyczy)
Gdzie pojawił się problem? W lobby (poczekalnia przed meczem)
W jakiej części mapy lub menu byłeś/byłaś? Jeśli nie pamiętasz dokładnej nazwy, opisz lokalizację, lub opisz co chciałeś/ chciałaśzrobić w menu. Chciałem się zalogować.
Co robiłeś/robiłaś kiedy pojawił się problem? Na przykład: Problem pojawił się podczas odradzania się na członku drużyny, podczas używania umiejętności, kiedy członek drużyny opuścił grę. Problem pojawił się podczas próby zalogowania się do gry.
Czy członkowie Twojej drużyny również napotkali ten problem? Nie
Ile meczy pod rząd rozegrałeś/rozegrałaś zanim pojawił się problem? Wbiłem około 30 poziom.
Kiedy to się stało (dd.mm.rr. gg.mm) 16-20.04.2020r
Jak często występuje ten problem? 100%
Jak duży jest problem? Znaczny wpływ na rozgrywkę
Co się dzieje? Pewnego gra się zbuntowała. Wyskakuje komunika "Nieprawidłowe konto". Wbiłem na tym koncie około 30 poziom i wcześniej nie było żadnych problemów. Nie mogę wejść na swoje konto przez PSN na Apexie. Odsyła mnie do strony ea.com\unable-to-connect lecz nic się konkretnego nie udało mi dowiedzieć. Mam PS+, z kontem PSN nie mam żadnych problemów i inne gry multi działają. konto EA jest okej. Nie dostałem żadnych maili odnośnie włamań na konto, kar ani banów. Wcześniej problem nigdy nie wystąpił. Próbowałem również połączyć konto EA z PSN, lecz również nie mogę tego wykonać. Podsyłam screeny. Reinstall gry ani reset internetu nie pomógł.
Co powinno się stać? Powinno przenieść mnie do głównego pulpitu.
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Nie mam pojęcia
Pewnego gra się zbuntowała. Wyskakuje komunika "Nieprawidłowe konto". Wbiłem na tym koncie około 30 poziom i wcześniej nie było żadnych problemów. Nie mogę wejść na swoje konto przez PSN na Apexie. Odsyła mnie do strony ea.com\unable-to-connect lecz nic się konkretnego nie udało mi dowiedzieć. Mam PS+, z kontem PSN nie mam żadnych problemów i inne gry multi działają. konto EA jest okej. Nie dostałem żadnych maili odnośnie włamań na konto, kar ani banów. Wcześniej problem nigdy nie wystąpił. Próbowałem również połączyć konto EA z PSN, lecz również nie mogę tego wykonać. Podsyłam screeny. Reinstall gry ani reset internetu nie pomógł.
Okazało się, że miałem konto PSN powiązane z innym kontem EA niż to z którego korzystam. Moim zdaniem to głupota, że nie da się tego sprawdzić samemu. Na tamtym koncie powiązanym z PSN nie został potwierdzony adres email przez co się samo po jakimś czasie zablokowało. Udało się problem rozwiązać przy drugim podejściu na chacie. Za pierwszym razem były problemy, ale konto działa więc jest okej.