Forum Discussion

EA_Jason's avatar
EA_Jason
Icon for EA SPORTS FC™ Team rankEA SPORTS FC™ Team
7 years ago

Battlefield V - Update 4.2

Hoi allemaal,

Deze update focust zich op de problemen die we geïdentificeerd hebben na de release van de update die we in juni uitbrachten. Dit komt na de release van een aantal hotfixes die stabiliteit en performance problemen aanpakte, wat nog steeds een prioriteit voor toekomstige updates is.

In deze update hebben we wat vooruitgang gemaakt om het probleem van de onzichtbare soldaten aan te pakken. We geloven dat in enkele extremere gevallen van deze onzichtbare soldaat al opgelost zijn, we blijven het spel natuurlijk in de gaten houden om te zien of het nogmaals voorkomt. We hebben wat verbetering gemaakt aan de performance, met name aan de tanks. soms kwam het voor dat wanneer deze tanks op de infanterie schoten, je enkele performance problemen tegenkwam.

Naast dat hebben we ook wat veranderingen gemaakt aan de P08 Carbine. Deze veranderingen zorgen ervoor dat het wapen wat effectiever is en er is een fix voor het probleem waar Specializations gereset werden wanneer je Rank 4 bereikte. De overige fixes kan je hieronder lezen.

Onze volgende grote update, 4.4, komt ergens rond het einde van augustus. Daarbij geven we jee preview over wat nieuwe content en fixes voor de problemen die hieronder beschreven staan. We zullen volgende week een kleinere update hebben om Marita in te schakelen.

Wat is er nieuw?

  • We hebben de recoil verminderd en de muzzle velocity voor de P08 Carbine verhoogd om hem wat effectiever te maken.
  • Kill in Firestorm worden nu toegekend wanneer de tegenstander disconnect als hij down is.

Wat is er veranderd?

  • Extreme instanties met onzichtebare soldaten verwijderd
  • Specializations kunnen nu gereset worden voor de P08 Carbine
  • De spel zal nu niet meer stotteren wanner je vijanden killt met tanks
  • Een ongeforceerde supression effect verwijderd aan infanterie soldaten wanneer een tank zijn main cannon afvuurde
  • Het scherm zal niet meer zwart worden wanneer je met stilstaande kanonnen schiet
  • De Arras sights op de Lewis gun zullen nu correct weergegeven worden wanneer je extended mags gebruiks
  • De vuursnelheid van de MKVJ Revolver is verminderd van 200RPM naar 180RPM
  • De juiste crosshair wordt nu weergegeven voor de Mosquito FB MKVI op alle load-outs
  • De Company zal nu het correcte aantal bommen laten zien voor de JU-88
  • Spelers die vliegtuigen spawnen zullen nu niet meer vastzitten op het deploy scherm

Waar werken we aan voor Update 4.4?

  • Extra fixes om de performance en stabiliteit te verbeteren op alle systemen
  • Nieuw Map: Lofoten Island en Provence
  • Max Rank aanpassen naar 500
  • Updates voor Fortress Mode
  • Nieuwe Wapens: In voorbereiding voor Tides of War Rewards (Panzerbüchse 39, Breda M1935, C96 Pistol Carbine)
  • Fixes voor desynced soldaat hitboxes die voorkwamen wanneer je aan het reviven of vaulten bent

https://forums.battlefield.com/en-us/discussion/191547/battlefield-v-update-4-2/

No RepliesBe the first to reply

About Battlefield Franchise Discussie

Bespreek de Battlefield-games op dit communityforum.759 PostsLatest Activity: 10 days ago