Forum Discussion

MOO4PHEUS's avatar
MOO4PHEUS
Not applicable
2 years ago
Solved

Komunikat który widze po raz pierwszy od 2011 roku :(

Witam, jak naprawić ten problem ??? Posiadam kilka kont Battlefield 3 posiadam również konto od premiery gry z 2011roku i też niestety nie działa sprawdzałem, czyszczenie pamięci podręcznej robiłem bezpośrednio przez aplikacje EA i nic nie podziałało..hmm POMOCY ☹️

  • Działa, znalazłem temat tutaj który już ktoś miał wcześniej problem, usunąłem zawartość folderu LICENSE i działa elegancko. TEMAT DO ZAMKNIĘCIA pozdrawiam

2 Replies

  • MOO4PHEUS's avatar
    MOO4PHEUS
    Not applicable
    2 years ago

    Działa, znalazłem temat tutaj który już ktoś miał wcześniej problem, usunąłem zawartość folderu LICENSE i działa elegancko. TEMAT DO ZAMKNIĘCIA pozdrawiam