Forum Discussion

Remsweethearts's avatar
2 years ago

epic games

Dus ik wou die gratis pakketen hebben die je bij Epic Games kon krijgen alleen dat kwam niet in mijn games dus liet ik het er maar bij en delete de app van mijn computer af alleen het staat nog steeds op mijn computer en ik heb alles gedelete en mijn EA account ontkoppeld van Epic Games alleen het blijft de heletijd op mijn computer staan en nu daardoor wilt mijn sims 4 niet meer opstarten

5 Replies

  • ik heb alles geprobeerd om de Epic Games app te ontkoppelen en ik heb hem verwijderd alleen elke keer als ik mijn game op wilt starten (dus als ik op de blauwe knop druk of 2x klik op de sims logo) gaat die altijd terug naar de Epic Games screen (wat je op de eerste foto ziet) ook al heb ik alles ontkoppeld en verwijdered en me spel blijft maar laden wat je op de foto kan zien en gisteren was de sims nog opgestart voor de laatste keer alleen nu wilt die niet meer en ik weet gewoon niet meer wat ik moet doen

  • Trismagistos's avatar
    Trismagistos
    Hero
    2 years ago

    Hey @Remsweethearts,

    Heb je alle onderdelen van de Epic Games launcher verwijderd vanuit de Windows instellingen? Zo niet, dan raad ik je aan dat alsnog te doen. Maak voor de zekerheid het register schoon met bijvoorbeeld de Crap Cleaner app: 

    https://www.ccleaner.com/nl-nl/ccleaner/download

    Tot slot kan je ook de cache van de EA app schoonmaken: 

    https://help.ea.com/nl/help/faq/clear-cache-to-fix-problems-with-your-games/
    Als je toch problemen blijft houden met De Sims 4. Kan je overwegen om de EA app te verwijderen (ook weer via het Windows instellingen menu) Het register opnieuw schoon te maken en daarna de EA app te herinstalleren.

    https://help.ea.com/nl/help/ea/ea-app/game-download-install-load-troubleshoot/

    Hopelijk lukt het dan wel.

  • Ik heb precies hetzelfde probleem! Als ik op speel klik, start epic games op, maar de sims 4 niet! Erg irritant dit!

  • Trismagistos's avatar
    Trismagistos
    Hero
    2 years ago

    Hey @elsemariev,

    Even een vraagje. Heb je De Sims 4 aangeschaft via EA of heb je gebruik gemaakt van een aanbod via Epic Games?

    Als je De Sims 4 wilt spelen kan je dat spel het beste starten via De EA app.

    Kan je aangeven waar je De Sims 4 hebt aangeschaft en of je ook uitbreidingspakketten hebt?

About EA app Algemene discussie

Heb je vragen over de EA-app? Deel ze hier!103 PostsLatest Activity: 4 days ago