Forum Discussion
13 Replies
- EA_Kuba19 days ago
Community Manager
Hej FilipMjr
Dzięki za odpowiedź.
Spróbuj poniższego obejścia
- Kliknij ikonę "hamburgera" w lewym górnym rogu i wybierz tryb offline
- Przejdź do folderu ustawień gry - C:\Użytkownicy\Twoja_Nazwa_Użytkownika\AppData\Local\EA Sports FC 26 i zmień jego nazwę, lub usuń go
- Wyczyść pamięć podręczną aplikacji EA app (upewnij się, że masz dostęp do maila oraz weryfikacji dwuskładnikowej) Wyczyść pamięć podręczną, aby rozwiązać problemy ze swoimi grami
- Po ponownym uruchomieniu komputera uruchom EA app jako administrator (pozostań nadal w trybie offline)
- Włącz EA FC 26
- Pozwól grze stworzyć nowe pliki profilu
- Jeśli gra uruchomi się - wyłącz ją i wróć do EA app
- Przejdź do trybu online
- Otrzymasz komunikat o niezgodności plików - koniecznie wybierz plik lokalny
- FilipMjr20 days agoNew Novice
tylko sie wlacza do tego momentu
- FilipMjr20 days agoNew Novice
nie dziala
- EA_Kalina1 month ago
Community Manager
FilipMjr Daj nam znać czy nadal potrzebujesz pomocy, czy już jest ok?
- EA_Kuba1 month ago
Community Manager
Hej FilipMjr,
Dzięki za odpowiedź i potwierdzenie. Sprawdźmy zatem jaki błąd pojawia się podczas uruchomienia gry:
[PORADNIK] Jak sprawdzić błąd gry w Podglądzie zdarzeń (Windows) | EA Forums - 13285634 - FilipMjr1 month agoNew Novice
tak
- EA_Kuba2 months ago
Community Manager
Hej FilipMjr
Dzięki za odpowiedź.
Czy mógłbyś proszę potwierdzić, że sterowniki zostały zainstalowane na czysto przy pomocy DDU?
- FilipMjr2 months agoNew Novice
mam ustawione
sterowniki tez wgrywalem
- EA_Kuba2 months ago
Community Manager
Hej FilipMjr
Dzięki za przesłanie nowego pliku DxDiag.
Z tego co widzę, komputer z jakiegoś powodu nie ma ustawionej głównej karty graficznej, któraby przejmowała "pałeczkę" w momencie uruchomienia gier, lub "cięższych" programów.
Current Mode: Unknown
Czy udało Ci się wykonać kroki, które zaproponowałem w moim pierwszym poście?
Jeśli nie - upewnij się że zostały przez Ciebie wykonane a następnie dokonaj czystej ionstalacji sterownika za pomocą DDU:
How to Use the Display Driver Uninstaller (DDU) to Uninstall a...
- FilipMjr2 months agoNew Novice
tak nadal sie gra nie wlacza od 2 miesiecy