Forum Discussion

Re: Problem z Mass Effect 2 (2010) w aplikacji EA App. (język i brakujące DLC)

@majkel28  pisałam, że po ręcznej DLC instalacji gra się zepsuje - wtedy trzeba ją naprawić, włączyć i ewentualnie zalogować się do Cerberusa.

2 Replies

  • majkel28's avatar
    majkel28
    2 years ago

    Wydawało mi się że tak zrobiłem, ale ok sprawdzę jeszcze raz i za chwilę napiszę jak wyszło. (W sumie to nie pamiętam czy logowałem się do Cerberusa, być może nie).

  • Udało się; zainstalowanie Genezy "ręcznie" + naprawa gry w aplikacji+ logowanie do Sieci Cerberusa sprawia, że to DLC działa. Po tym jak odpaliłem nową grę, obejrzałem intro (bijąc przy okazji nieoficjalny rekord Drogi Mlecznej w liczbie oglądania intro do Mass Effect 2 w krótkim czasie) w końcu powitała mnie Liara.

    Bardzo dziękuję Tobie @Resztaczasu za sugestię, jeden problem względnie rozwiązny przynajmniej do czasu aż EA nie wyłączy Sieci Cerberusa. 

About EA app Problemy techniczne i błędy

Masz problemy z EA app? Dołącz do nas, aby zgłaszać błędy i znaleźć pomoc w kwestiach pobierania, DLC, zakupów oraz błędów logowania.1,213 PostsLatest Activity: 8 hours ago