Forum Discussion
10 Replies
- EA_Kalina1 month ago
Community Manager
Hej Faddedchunk
Daj proszę znać, w jakim sklepie została kupiona gra.
- EA_Kuba1 month ago
Community Manager
Hej Faddedchunk
Daj nam znać, czy nadal potrzebujesz pomocy.
- EA_Kalina1 month ago
Community Manager
Upewnij się w opisie produktu na stronie sklepu, była podana wersja na Mac, czy tylko Windows. Jeśli w opisie jest tylko Windows, to niestety taka wersja nie będzie działać na Macu i stąd ten komunikat w aplikacji.
- Faddedchunk1 month agoSeasoned Newcomer
Oczywiście że była taka informacja
- Faddedchunk1 month agoSeasoned Newcomer
https://www.ea.com/pl/games/simcity/simcity
- Faddedchunk1 month agoSeasoned Newcomer
Tak
- EA_Kalina1 month ago
Community Manager
Dzięki za dodatkowe informacje. W tej sytuacji najlepiej skontaktować się bezpośrednio z doradcą EA (czat lub e-mail), żeby sprawdzić, jaka dokładnie wersja gry jest przypisana do Twojego konta.
- Faddedchunk1 month agoSeasoned Newcomer
Nie da się nawet wysłać zgłoszenia. Po wybraniu gry prosi o platformę a tam nic nie da się wybrać i ciągle czyści pole. Porażka.
- EA_Kalina1 month ago
Community Manager
Możesz spróbować utworzyć zgłoszenie w nowym oknie incognito albo zmienić kategorię na „Konto EA” zamiast konkretnej gry.
- EA_Kuba1 month ago
Community Manager
Hej Faddedchunk
Daj nam znać czy nadal potrzebujesz pomocy.