Forum Discussion

Faddedchunk's avatar
Faddedchunk
Seasoned Newcomer
1 month ago

simcity nie działa na aplikacji na mac

kupiłem wersje na Mac i w aplikacji pokazuje, że Dos†ępne tylko na windows. o co chodzi?

10 Replies

  • EA_Kalina's avatar
    EA_Kalina
    Icon for Community Manager rankCommunity Manager
    1 month ago

    Upewnij się w opisie produktu na stronie sklepu, była podana wersja na Mac, czy tylko Windows.  Jeśli w opisie jest tylko Windows, to niestety taka wersja nie będzie działać na Macu i stąd ten komunikat w aplikacji.

  • EA_Kalina's avatar
    EA_Kalina
    Icon for Community Manager rankCommunity Manager
    1 month ago

    Dzięki za dodatkowe informacje. W tej sytuacji najlepiej skontaktować się bezpośrednio z doradcą EA (czat lub e-mail), żeby sprawdzić, jaka dokładnie wersja gry jest przypisana do Twojego konta.

  • Faddedchunk's avatar
    Faddedchunk
    Seasoned Newcomer
    1 month ago

    Nie da się nawet wysłać zgłoszenia. Po wybraniu gry prosi o platformę a tam nic nie da się wybrać i ciągle czyści pole. Porażka. 

  • EA_Kalina's avatar
    EA_Kalina
    Icon for Community Manager rankCommunity Manager
    1 month ago

    Możesz spróbować utworzyć zgłoszenie w nowym oknie incognito albo zmienić kategorię na „Konto EA” zamiast konkretnej gry.

Featured Places

Node avatar for EA app Problemy techniczne i błędy

EA app Problemy techniczne i błędy

Masz problemy z EA app? Dołącz do nas, aby zgłaszać błędy i znaleźć pomoc w kwestiach pobierania, DLC, zakupów oraz błędów logowania.Latest Activity: 8 hours ago
1,780 Posts