Forum Discussion
EA_Kalina
Community Manager
2 years agoHej @Goetze19009
Daj znać na jakiej platformie grasz. Jeśłi udało Ci się przejrzeć podobne tematy na naszym forum, napisz nam jakie kroki masz już ewentualnie za sobą.
- Goetze190092 years agoNew Novice@EA_Kalina Gram na PC . Nie znalazłem tematów żadnych które by mi pomogły 🙂
- Avalayya2 years agoHero+@Goetze19009 sprawdź przypięte wątki z kartami. Po za tym ze ścieżki C:\Users\xxxDocuments\FC 24\settings usuń plik overrideAutodetect.lua a następnie zweryfikuj pliki gry.
- Goetze190092 years agoNew Novice@Avalayya A dlaczego ja mam szukać, EA jest od tego aby to naprawić a nie ja,żebym szukał. Jak nie potrafi EA tego naprawiać to niech oddaje pieniadze, bo gra do tej pory chodziła płynnie i bez zarzutów. Sposób który mi podałeś, dalej nie działa. Dalej są lagi tylko i wyłącznie przy stałych fragmentach.