Forum Discussion
Avalayya
2 years agoHero+
@Maksiuuuula Gdybym u siebie czegoś najpierw nie zrobił to bym o tym nie wspominał. Ja nie wrzucam czegoś nie sprawdzonego.
2 years ago
@Avalayya Rozumiem tylko u mnie nie dziala w tym jest problem
- Avalayya2 years agoHero+@Maksiuuuula Możesz również sprawdzić angielski wątek który ma aż 92 strony: https://answers.ea.com/t5/Technical-Issues/PC-Stuttering-EAFC-24/td-p/12957275 i może tam znajdziesz coś co Ci pomoże. Ja wiem że gra powinna zostać zoptymalizowana i również podzielam Wasze zdanie odnośnie tych niedociągnięć ale niestety nie zanosi się by jakaś łatka optymalizacyjna miała się pojawić i zostają Nam tylko ręczne ustawienia i szukanie grala. Czasami po aktualizacji nic się nie zmienia a przychodzi taka jak ta co teraz wyszła i same problemy.
- Goetze190092 years agoNew Novice@Avalayya no nie wiem mi nic nie pomaga.
- Avalayya2 years agoHero+@Goetze19009 Sprawdź to co podałem:
https://answers.ea.com/t5/Problemy-techniczne/Ustawienia-EA-SPORTS-FC-24-dla-kart-NVIDIA-test/m-p/13300728/highlight/true#M6789