izinho13
1 month agoNew Rookie
Czerwona kropka
Czerwona kropka w prawym dolnym rogu ekranu,po co to jest? Czy ea ma świadomość że najnowszy wynalazek to rozwalanie ekranów oled?
Czerwona kropka w prawym dolnym rogu ekranu,po co to jest? Czy ea ma świadomość że najnowszy wynalazek to rozwalanie ekranów oled?
Całe ea kupcie produkt a potem mamy was w **bleep**
Brak pomocy,macie to gdzieś
Jeszcze nie wiecie?
Hej izinho13
Czy mógłbyś przesłać nam zrzut ekranu/zdjęcie zauważonej przez Ciebie kropki?
Gracie na oledach?
Po co jest ta czerwona kropka w prawym dolnym rogu?
Dziękuję za odpowiedż 🕙