Forum Discussion

edziach81's avatar
edziach81
Newcomer
29 days ago
Solved

Nie mogę wejść do Ultimate Team.

Hej, od wczoraj nie mogę wejść do UT. Jestem normalnie połączony z serwerami, mogę np wejść w kluby, ale przy każdej próbie wejścia do UT pisze, że "W tej chwili połączenie z trybem Ultimate Team jest niemożliwe. Wrócisz teraz do głównego menu."

Nie wiem co zrobić w tej sytuacji, reinstallowałem gre, resetowałem router i cały czas to samo

  • Hej edziach81​ 

    W tej sytuacji warto przetestować grę z nowym aktywnym składem. Przejdź do Web App lub Companion i utwórz zupełnie nowy skład. Nie edytuj już istniejącego, ale dodaj do listy składów nowy i ustaw jako aktywny. Usuń także dotychczasowe taktyki i dodaj 1 nową. Zalecam także zmienić obecną formację i stroje zawodników. 

    • Nie sprzedawaj zawodników z poprzedniego składu 
    • Do nowego składu nie przypisuj zawodników, którzy byli w poprzednim składzie ani kart specjalnych np. EVO

3 Replies

  • EA_Kalina's avatar
    EA_Kalina
    Icon for Community Manager rankCommunity Manager
    20 days ago

    Nie dostaliśmy jeszcze odpowiedzi od Ciebie edziach81​  . Oznaczyłam jednak moje wcześniejsze porady jako rozwiązanie - mogą się przydać innym. Jeśli masz więcej pytań albo potrzebujesz pomocy, daj znać! 

  • EA_Pulsar's avatar
    EA_Pulsar
    Icon for Community Manager rankCommunity Manager
    27 days ago

    Daj znać czy problem udało Ci się już rozwiązać dzięki wcześniejszym wskazówkom. Będziemy wdzięczni za aktualizację sytuacji.

  • EA_Kalina's avatar
    EA_Kalina
    Icon for Community Manager rankCommunity Manager
    28 days ago

    Hej edziach81​ 

    W tej sytuacji warto przetestować grę z nowym aktywnym składem. Przejdź do Web App lub Companion i utwórz zupełnie nowy skład. Nie edytuj już istniejącego, ale dodaj do listy składów nowy i ustaw jako aktywny. Usuń także dotychczasowe taktyki i dodaj 1 nową. Zalecam także zmienić obecną formację i stroje zawodników. 

    • Nie sprzedawaj zawodników z poprzedniego składu 
    • Do nowego składu nie przypisuj zawodników, którzy byli w poprzednim składzie ani kart specjalnych np. EVO