TubiJunior
4 hours agoSeasoned Novice
Problem z 10 fps'ami podczas grania w gre
Witam przychodze kolejny raz to tego forum z prośbą o pomoc z błędem w grze, jak odpalam gre to jest dobrze w ultimate team jak wchodze to raz dziala a raz nie ale jak juz zadziala to gdy wchodze do meczu to sie cos rozwala i mam 10 fps wczoraj dzialalo wszystko jakims cudem ale tylko 1 odpalenie i po strzeleniu gola znowu 10 fps a jak ziomek mnie sfaulowal i dostalem wolnego to sie naprawiło.
Prosze o pomoc bo ta gra to juz stan umysłu jest.