4727664Not applicable4 years agoMass Effect AndromedaMam taki problem że po zrobieniu jakiejkolwiek misji na eos w żaden sposób nie mogę wrócić na tempest
Featured PlacesMass Effect Dyskusja o serii Los galaktyki leży w twoich rękach. Dołącz do forów społeczności Mass Effect i opowiedz nam, jak będziesz o nią walczyć.Latest Activity: 8 days ago487 Posts
Mass Effect Dyskusja o serii Los galaktyki leży w twoich rękach. Dołącz do forów społeczności Mass Effect i opowiedz nam, jak będziesz o nią walczyć.Latest Activity: 8 days ago487 Posts
Recent DiscussionsMass Effect Andromeda Posiadam grę w wersji 1.00 jednak z tego co się dowiedziałem najnowsza wersja gry to 1.10. Niestety próbowałem różnych sposobów ale nie potrafię zaktualizować swojej gry. Czy ktoś mógłby mi w tym p...tak jak w ostatnim wątku na forum zakupiłem grę teoretycznie z molowością grania po polsku i dalej nie mogę wybrać języka polskiego, pierwszy klucz faktycznie miał napis tylko po angielsku ale następny był ograniczony do europy i pos...Mass Effect Edycja Legendarna - brak polskiego nawet po użyciu drugiego klucza Hej, przez niedopatrzenie kupiłem klucz z wyłącznie angielską wersją. Re: Brak polskich napisów Mass Effect Legendary Edition | EA Forums - 9122481 Postanowiłem więc dokupić kolejny klucz, tym...Problem z zapisem zniszcz bazę cerberusa Witam Mam problem w mass effect 3 legendarna edycja z misją zniszcz bazę cerberusa niewczytuje się pojawia się czrny ekran :( próbowałem aktualizacji sterowników i nowego zapisu i nic to niedało :( ...Problem z instalacją Kupiłam na Epic Games całą trylogię z dodatkami i jest problem z instalacją gry. Zatrzymuje się przy 2% i nie chce ruszyć dalej. Wymagania sprzętowe są spełnione i miejsca jest wystarczająco. Mam poł...