Forum Discussion
2 Replies
- Origin is een onderdeel van EA, @romy056. Kan je meer informatie geven, waarvoor zou je dit nodig zou hebben?
Voor het koppelen van jouw Origin / EA account aan die van je spelconsole, zie dit helpartikel: https://help.ea.com/nl-nl/help/account/link-your-console-accounts
Laatste versie en systeemeisen van de Origin cliënt, vind je hier: https://www.origin.com/nld/nl-nl/store/download
Groetjes. - EA_Neil4 years ago
EA Staff (Retired)
Hey @romy056,
Bedankt voor het berichtje. Ik zal inderdaad de link die @RealSimmor0 vermeld eens doorlezen om te zien of dat helpt.
Meestal is het koppelen aardig voor zichzelf sprekend en zal hij bij het eerste keer opstarten van het spel vragen om jouw account te koppelen. Dit geldt alleen voor spellen die op een ander platform dan Origin gespeeld worden (Xbox, Playstation, Switch, Steam, Epic, etc.).
Een handmatige manier van koppelen kun je zo doen:
1. Ga naar help.ea.com
2. Meld je af als je al aangemeld staat
3. Druk op aanmelden en in plaats van de EA email en wachtwoord gebruik onderin de methode van inloggen voor het platform dat je wilt koppelen (bijvoorbeeld Xbox gamertag)
4. Na het aanmelden hiermee, en hij is nog niet gekoppeld, zal je gevraagd worden in te loggen met jouw EA account. Hierna zal deze koppelen.
- EA_Neil
About Origin Mac
Recent Discussions
- 3 months ago
- 5 months ago
- 5 months ago
- 5 months ago