Forum Discussion
10 Replies
Sort By
Via Orgin Cliënt. Als ik via de website doe en ik wil de Sims spelen word ik naar Orgin cliënt gestuurd. Ik kan alles intikken maar het aanmelden dan klikt hij niet door.
- EA_Neil4 years ago
EA Staff (Retired)
Hey @Naoom53 ,Het klinkt inderdaad als een probleem met Origin als je verder niet in kunt loggen. De telefoon melding heb ik verder ook nog niet gezien tijdens het inloggen op deze manier.Had je de stap van @RealSimmor0 gevolgd op deze link waar in je de cache van Origin leeg maakt?Zo ja en dat lost niks op heb je al eens gekeken naar het verwijderen van Origin op de minder makkelijke manier als gevonden kan worden op deze link onder de minder makkelijke manier.Herinstalleer Origin erna weer door de installatie te downloaden en te openen van www.origin.com .- EA_Neil - Je hebt de Origin cliënt nog voor het beheer van je producten die via Origin lopen, @Naoom53. Zie de genoemde stappen.
Ook kan je het proberen via een nieuw aangemaakte Windows gebruikersaccount met Administrator, waarop je gaat aanmelden en nog eens dan testen, of het nou wel werkt.
Tevens kan je het proberen op een andere computer.
Groetjes. Ik heb een Mac. Ik ga proberen het allemaal te verwijderen via de stappen en dan kijken of hij het straks weer doet.
Bedankt voor de hulp. Ik weet niet wat ik heb gedaan maar ik kan weer inloggen.
- EA_Neil4 years ago
EA Staff (Retired)
@Naoom53,
Ik ben blij dat je weer in kunt loggen. Mogelijk heb je toch iets verandert of misschien was het een tijdelijk foutje of de connectie die het helaas niet toe liet. Weet je toevallig nog wat je als laatste geprobeerd had?
Veel speelplezier alvast!
- EA_Neil Ik heb nog een keer goed naar de stappen gekeken om de Caches te verwijderen. Denk dat dat toen gelukt is.
- EA_Neil4 years ago
EA Staff (Retired)
Heel erg bedankt voor alle hulp. En dat weekend komt helemaal goed nu ik weer kan game🥳
- Fijn om te horen dat het weer werkt, @Naoom53.
Waarschijnlijk had je dus een stap hiervan ergens overgeslagen, die nodig was om je probleem te verhelpen.
Groetjes.
About Origin Mac
Bespreek Origin voor Mac en je favoriete games, en ontmoet andere spelers in de Origin Mac-community om mee te spelen.2,498 PostsLatest Activity: 13 days ago
Recent Discussions
- 3 months ago
- 5 months ago
- 5 months ago
- 5 months ago