Forum Discussion

EA_Jason's avatar
EA_Jason
Icon for EA SPORTS FC™ Team rankEA SPORTS FC™ Team
5 years ago

Re: Ik kan origin niet downloaden

Hey @DutchMarshmellow,

Mogelijk zijn dit dezelfde bestanden die je ook via de site van Microsoft kunt downloaden (VC++), maar ik wil er eerst zeker van zijn over welke bestanden het gaat zodat ik geen verkeerde info geef.

Heb je voor mij de exacte namen van de bestanden of een screenshot van de foutmelding?

3 Replies

  • RealSimmor0's avatar
    RealSimmor0
    5 years ago
    Ga naar "Configuratiescherm\Gebruikersaccounts\Gebruikersaccounts\" toe, daar zal je Windows gebruikersnaam zien staan met onder de afbeelding of deze gebruikersaccount van het Administrator type is, @Dilaney073.
    Tevens kan je software installeren en de meeste (systeem)instellingen wijzigen, zonder dat je hiervoor een foutmelding verschijnt. In andere gevallen, dat er dient aangemeld moeten worden op zo'n gebruikersaccounts.
    Nadat je de installatiepakketten hebt gedownload, dien je deze ook te installeren. Voor de 64-bits versie van Windows heb je beiden (x86 & x64) nodig. Als er een optie om te repareren staan, dan die uitproberen.
    Zorg dat je de "Gebruikersaccountbeheer" en beveiligingssoftware (tijdelijk) uitschakelen. De installatieprogramma's als Administrator starten.


    EA_Jason is niet langer meer werkzaam op het Nederlandstalige forumgedeelte, @selenastreur. Als je een vraag of probleem hebt dan kan je het hier plaatsen.


    Groetjes.

About Origin Mac

Bespreek Origin voor Mac en je favoriete games, en ontmoet andere spelers in de Origin Mac-community om mee te spelen.2,498 PostsLatest Activity: 24 days ago