Forum Discussion

EA_Kuba's avatar
EA_Kuba
Icon for Community Manager rankCommunity Manager
6 years ago

Re: PvZ GW2 - nie mogę się ruszać

Hej @rumcyk33 

Podana przez Ciebie karta graficzna jest poniżej minimalnych wymagań gry Plants vs. Zombies Garden Warfare 2. Niestety pomimo tego, że masz wystarczającą ilość pamięci RAM oraz procesor wydaje się być również wystarczający, gra nie będzie działać płynnie z powodu karty graficznej. 


Usunąłem duplikat Twojego postu z innego tematu

1 Reply

  • @EA_Kuba Masz rację, chociaż karta nie odbiega zbytnio od minimalnych wymagań - posiada jedynie nieco mniej jednostek cieniujących ( jak wynika z porównania parametrów ), nie mniej jednak gra w ogóle nie działa. Obraz widać , postać wygląda również całkiem dobrze, porusza się w miarę płynnie, jednak nie mam nad nią żadnej władzy.

About Plants vs. Zombies™ Dyskusja o serii

Zombie próbują wejść do twojego domu? Trzymaj je w ryzach i dyskutuj o najlepszych technikach ogrodniczych na forum społeczności.630 PostsLatest Activity: 29 days ago