Forum Discussion
Cześć,
To po prostu wina światu, czasami się tak dzieje, spróbuj zagrać na innym świecie i powiedz czy problem występuję.
Starego światu niestety nie da się naprawić
Pozdrawiam
- 4 years ago
Ani w prologu, ani na pierwszej i drugiej planecie tego nie miałem. Dopiero teraz. Dzięki za odpowiedź i dam znać jak tylko przeniosę się na kolejną planetę.
Pzdr.
P.S.
Ponowne uruchomienie gry czy całej konsoli niestety nic nie daje, ten świat za każdym razem ładuje się tak samo.
- EA_Kuba4 years ago
Community Manager
Hej @TheKuba96
Dzięki za Twoje zgłoszenie 🙂
Czy jest to Twoje pierwsze przejście gry, czy kolejne?
Jeśli masz taką możliwość zainstaluj grę ponownie na zewnętrznym dysku, który podłączony jest do konsoli (lub na wewnętrznym jeśli aktualnie zainstalowana jest na tym drugim 🙂 ).
- 4 years ago
Pierwszy raz przechodzę grę i nie mam możliwości instalacji na innym dysku. Jedynie mogę usunąć i jeszcze raz zainstalować, ale na tym samym dysku.
Pzdr.
About Star Wars Dyskusja o grze
Recent Discussions
- 7 days ago
Problem z pobieraniem
Solved20 days ago