Forum Discussion

Skieyee's avatar
Skieyee
Seasoned Newcomer
1 year ago

Pack werkt niet!

Hoi iedereen! Ik heb gisteren het pakket business en hobbies gepre-ordered en nu kan ik het niet installeren. Als ik naar "manage add-ons" ga kan ik het ook niet downloaden en staat er " in game aankopen". Weet iemand hoe ik het pack kan laten werken??

5 Replies

Replies have been turned off for this discussion
  • Hey Skieyee,

    Ben je ook akkoord gegaan met de aanvullingen die je ook moet downloaden en heb je de allernieuwste update ook al opgehaald via de downloadmanager? Controleer ajb ook even of je de code in je email hebt ontvangen en of het bedrag is afgeschreven van je rekening. Hoe meer informatie je geeft hoe beter ik je zou kunnen helpen. 

  • Skieyee's avatar
    Skieyee
    Seasoned Newcomer
    1 year ago

    Dankjewel voor je antwoord! Ja ik denk het wel, ik kreeg de code voordat het pack uitkwam en ging er dus vanuit dat ik het zou kunnnen downloaden als het uitkwam. Maar er staat nog steeds in game content

  • Skieyee's avatar
    Skieyee
    Seasoned Newcomer
    6 months ago

    Het is nog steeds niet opgelost, het pack staat nogsteeds tussen m’n packs als in game content en ik kan er niks mee!!

  • Hey Skieyee​

    Vervelend dat je na al die maanden het probleem nog steeds hebt kunnen oplossen. Kan je aangeven waar je het uitbreidingspakket hebt gekocht? Is dat EA, Steam of via een andere website? Zou je eventueel, om je beter te kunnen helpen, misschien een schermopname of foto kunnen maken van de melding? 

    Zoals ik al eerder aangaf, denk ik dat er iets mis is gegaan met de betaling. Dat komt wel vaker voor als je pre-ordered. Controleer daarom ook ajb of het bedrag van je rekening is afgeschreven. Anders kan je altijd contact opnemen met de klantondersteuning: Bestellingen en beloningen – Officiële support via EA Help

  • Je kan nu als je , je spel opstart . In het Hoofdmenu staan 3 puntjes rechts boven' game opties...

    Ik heb laatst gezien dat je bij 'packs' zo kan aanvinken welke je al heb. Meestal als er al vinkjes staan welke packs je hebt ter beschiking. (?)  kan je als het goed is nog in de werelden gaan en met kits  of sims etc. nog spelen.

    Maar dat is nu. Ik denk dat is een tip. 

    Jou post staat 10 maanden geleden.. misschien dat jou spel is ge update misschien kan je dat weer spelen?

    Ik hoop voor je dat je verder kan. met meerdere opties of stuur de moderatos een bericht. 😇

Featured Places

Node avatar for De Sims 4 Algemene discussie

De Sims 4 Algemene discussie

Neem deel aan vrolijke discussies, deel tips en wissel ervaringen uit over de Sims 4 Uitbreidingspakketten, Game Packs, Accessoirespakketten en Kits.Latest Activity: 13 days ago
439 Posts