Forum Discussion
Hey @jotet,
Dat is heel vervelend.
Heb je al geprobeerd om het probleem op te lossen door ook jouw Playstation up te daten? In de tussentijd zal ik opzoeken of er meer meldingen zijn vaan spelers die de Sims 4 op een console spelen.
Aanvulling:
Hieronder volgen een paar stappen die je kunt zetten:
Je PS4™-systeem in- en uitschakelen | PlayStation®4 Gebruikershandleiding, laat het een paar minuten zitten en schakel het weer in.
Controleer of je game volledig is bijgewerkt:
- Ga naar het startscherm van PlayStation.
- Markeer de game die je speelt en druk op de Options-knop op je controller.
- Selecteer "Controleren op update" en installeer alle beschikbare updates.
- Start de console volledig opnieuw op.
Zorg ervoor dat de systeemsoftware van uw console up-to-date is.
- Selecteer Instellingen boven aan het startscherm van PlayStation.
- Kies "Systeemsoftware-update" en sta toe dat systeemupdates worden geïnstalleerd.
- Start je PlayStation opnieuw op.
Laat ajb even weten of dit heeft geholpen.
Hoi hallo,
Ja mijn Playstation is helemaal up-to-date.
En het is zeker vervelend... Ik heb ook al 'n tijdje last van de koelkast in de game.
Als ik de koelkast of fornuis aan tik, duurt het best wel lang voordat je de opties krijgt. Dat kan zomaar zo'n 10 a 15 sec duren. Maar dat ik niet meer naar creëer 'n Sim kan tijdens het spelen, is wel het grootste probleem.
Bedankt voor je reactie.
- Trismagistos2 years agoHero
Hey @jotet,
Maak je wel eens gebruik van cheats? En, heb je de cheat 'cas.fulleditmode' al geprobeerd? Daarmee zou je met het de cheats aan en X/0 ook eens kunnen proberen.
Ik heb je andere vragen er ook nog eens bij gepakt en vraag me af of het opnieuw te maken kan hebben met de externe opslag?
Die vertraging bij het reageren van de koelkasten zou daar misschien ook wel mee te maken kunnen hebben.
Op de andere forumpagina's en bij de verschillende Discord groepen ben ik het CAS-probleem nog niet tegengekomen. Dat wil natuurlijk niets zeggen maar, het maakt het wel lastiger om een oplossing voor je te vinden. Ik heb hier en daar een vraag erover gesteld maar nog geen reactie ontvangen. Zodra ik meer weet, kom ik er op terug.
- 2 years ago
Hoi Trismagistos,
Allereerst bedankt voor je reactie.
En ik heb het geprobeerd met Cas.fulledmode, maar dat werkt ook niet. Ben er wel achter gekomen dat creëer'n Sim wel werk als je eerst naar wereld beheren gaat en dan naar huishoudens beheren. En dan wel je huishouden kan bewerken. Wel erg onhandig en omslachtig. Beter kan dat gewoon weer via de spiegel of kledingkast.
Dat van de koelkast of fornuis moet ik dan maar accepteren, gezien ik m'n spel op 'n externe opslag (1tb) heb staan. Omdat de opslag van m'n Playstation te klein is om alles in op te slaan.
En dan heb ik nog 'n probleem waar ik net tegenaan loop... Mijn pasgeborenen is nu baby geworden en kan geen interactie uitvoeren met de baby. Ik kan 't niet oppakken, voeden, luier verschonen of in bed leggen etc. Omdat het spel zegt dat ik eerst aan de baby voorgesteld moet worden. En ik kan die interactie niet uitvoeren omdat er dan staat ( Je heb de verzorgers van deze baby nog niet ontmoet) terwijl mijn Sims zelf de vader en moeder zijn van de baby en/dus de verzorgers! Heel irritant dit... Hoe kan ik dit oplossen voor m'n baby word afgenomen omdat ik het niet kan verzorgen?
Ik hoop dat er snel oplossingen komen voor deze problemen.
- Trismagistos2 years agoHero
Hey @jotet,
Goed dat je zelf al een workaround voor het probleem met de spiegel naar CES (CAS) hebt gevonden! Wel omslachtig dat zeker. Omdat ik zelf nog geen problemen in de andere groepen heb gemerkt, zal ik @EA_QueenBee even taggen om dit probleem door te (laten) geven aan de Sims teams.
De vertraging in de koelkast kan ook andere oorzaken hebben. Zeker als je een draadloze controller gebruikt kan het signaal door andere voorwerpen in jouw huis (maar soms ook door de buren) worden verstoord. Misschien dat een bekabelde controller dat probleem zou kunnen verhelpen. Je zou dat ook eens kunnen proberen.
Dan het probleem van de baby.
Heb je de vader en moeder van de baby ook aangemerkt als verzorgers/ouders? Je kunt deze actie volgens mij ook vanuit de zuigeling uitvoeren. Kijk desnoods even in CAS of jouw Sims wel staan aangemerkt als ouders van de baby (of heb je geprobeerd een wetenschapsbaby te maken?)
Zou je eventueel een foto of schermopname kunnen maken en delen van de actie, zodat ik het wat beter kan bestuderen?
About De Sims 4 Technische problemen & bugs
Recent Discussions
- 2 days ago
- 3 days ago