Forum Discussion

SimsieF's avatar
SimsieF
Seasoned Newcomer
18 days ago

Probleem in Creëer een Sim

Ik heb een probleem in creëer een sim. Wanneer ik mijn sims een t-shirt of blouse of zo aantrek en het is de bedoeling dat het boven kleding stuk bij de broek/rok in gaat. Het valt er telkens overheen. Ik vind dit zo irritant. Het is al heel lang zo. Ik vraag mij af hebben meer mensen dit. Wat doen jullie zodat het opgelost is? Ik speel op de Playstation 4. Moet ik iets veranderen in die instellingen?

Groetjes!🤗

2 Replies

  • SimsieF's avatar
    SimsieF
    Seasoned Newcomer
    9 days ago

    Hoi Trismagistos​

    Toen ik laatst de laatste update deed werkte het weer als voorheen. Toen was het opgelost.

    Bedankt voor je reactie.

  • Hey SimsieF​,

    Zou je misschien een foto of schermopname van die kledingstuk combinaties kunnen delen? In een aantal gevallen kunnen kledingstukken anders vallen dat je verwacht. Met een foto o.i.d. kan ik uitzoeken wat er aan de hand is.

About De Sims 4 Technische problemen & bugs

Krijg hulp bij technische problemen, uploads en downloads voor EA App, Steam, Epic, PC, Mac, Origin, PlayStation en Xbox.2,938 PostsLatest Activity: 12 hours ago