Forum Discussion
2 Replies
Replies have been turned off for this discussion
- Trismagistos5 years agoHero (Retired)@marloesoos893 Het blijft raar dat de andere codes wel wat doen alleen de geld cheat niet. Heb je al eens 'rosebud' geprobeerd? zonder aanhalingstekens natuurlijk. Als die het wel doet, raad ik je aan om het nog eens te proberen en als je zou willen kan je dan een screenshot maken met de code in het open raampje? Alvast bedankt en
Veel plezier met spelen. - Had je de basistappen gedaan, @marloesoos893? Geprobeerd met een andere Sim of huishouden?
Misschien heb je software draaien, die verhinderd dat De Sims 4 juist kan werken. Je dient deze helemaal afgesloten hebben.
Instellingen voor het toetsenbord controleren en waar nodig is, dan aanpassen. Indeling voor toetsenbord aanpassen, met Nederlands als taal en Engels - Verenigde Staten als indeling.
Typ je wel de cheatcodes goed? Cheatcodes kunnen hoofdletter gevoelig zijn. Cheatcodes gevonden op andere website kunnen onjuist zijn en/of niet meer werken.
Met een ander, bekabeld (USB) toetsenbord proberen. Werkt het hiermee wel, dan is iets mis met het ene toetsenbord.
Tevens kan je ook eens testen op een andere computer.
Groetjes.
Featured Places
De Sims 4 Technische problemen & bugs
Krijg hulp bij technische problemen, uploads en downloads voor EA App, Steam, Epic, PC, Mac, Origin, PlayStation en Xbox.Latest Activity: 2 months agoCommunity Highlights
- EA_QueenBee2 months ago
Community Manager