Forum Discussion

Re: Kan het borsthaar niet verwijderen bij vrouwelijke sims

Hey @Olsimsie,

Wat je beschrijft doet denken aan een paar draadjes op de Engelstalige forumpagina:

[NEEDS SAVES] Too Many Females have body hair - Page 4 - Answer HQ (ea.com)

en deze:

[NEEDS SAVES] [HSY] Facial and Body hair don't grow according to settings - Pagina 5 - Answer HQ (ea.com)

Deze opties werken alleen zonder aangepast materiaal. Verwijder deze eerst uit het spel (kopieer de map naar een andere locatie)

Probeer het probleem op te lossen door het bestand localthumbcache.package te verwijderen uit de map:\Documents\Electronic Arts\De Sims 4 en je spel zo nodig te repareren.

Lees voor de zekerheid ook nog dit artikeltje: https://answers.ea.com/t5/De-Sims-4/Als-je-gebruik-maakt-van-aangepast-materiaal/m-p/11711598#M14442

Als je daarna toch nog last hebt van het probleem dan heb je waarschijnlijk te maken met een van de bugs die je ook tegenkomt in de eerste twee links.

Laat even weten of je hiermee voortuit kunt.

About De Sims 4 Technische problemen & bugs

Krijg hulp bij technische problemen, uploads en downloads voor EA App, Steam, Epic, PC, Mac, Origin, PlayStation en Xbox.2,951 PostsLatest Activity: 9 hours ago