Re: SIMS 4 verplaatsen van C naar D met EAapp
Hey @silkes_world,
In een eerder topic heb ik een uitleg gegeven over hoe je dat kunt doen.
Dit topic gaat over een externe harde schijf maar het principe is hetzelfde: Opgelost: Te weinig geheugen - Answer HQ (ea.com)
Maak een back-up van de map: \Documenten\Electronic Arts\De Sims 4
Zorg ervoor dat je de gehele map De Sims 4 die je nu nog vindt op het adres: \Documents\Electronic Arts\De Sims 4 kopieert naar een USB-Stick of externe harde schijf. Plaats deze in een aparte map met de naam Nieuwe Sims 4 map of iets dergelijks. Maar wel zodanig dat je deze straks eenvoudig kunt vinden.
Zorg ervoor dat je de eventuele synchronisatie met OneDrive hebt uit geschakeld. of det je de OneDrive hebt verwijderd.
OneDrive uitschakelen of verwijderen - Microsoft Ondersteuning
Hier volgt nog even de uitleg:
Als je kijkt aan de linkerkant van je verkenner zie je onder deze pc de standaard mappen staan! Zie ook het screenshot.
Elk van die mappen correspondeert met de map gebruikers en dan jouw naam op de C: drive. De nieuwe inhoud wordt, als je alles goed hebt gedaan, nu standaard op de D: drive opgeslagen.
Met de volgende methode verplaats je de inhoud van de bestaande mappen naar de D: drive.
Maak eerst voor al deze mappen met uitzondering van het bureaublad een corresponderende map met dezelfde naam aan op de D: drive. Dus Afbeeldingen, Documenten, Downloads, Muziek etc,
Klik met de rechtermuisknop op de map documenten (in het voorbeeld is dat voor de afbeeldingen gedaan maar dat kan voor iedere map in het screenshot.) en kies onderin voor Eigenschappen
Je krijgt dan het onderstaande tabblad te zien.
Boven het kopje algemeen in het bovenstaande screenshot zie je ook locatie staan. Als je daarop klikt kom je in het tabblad voor de locatie van die specifieke bestandsindelingen (afbeeldingen)
In jouw situatie zie je als je op locatie klikt de C: drive als adres staan. Verander dat naar D: en de corresponderende map op de D: drive. Klik op ja als Windows vraagt of alle bestaande en nieuwe onderdelen op die locatie moeten worden opgeslagen.
Doe dat voor alle onderwerpen van Afbeeldingen t/m Video's met uitzondering van bureaublad.
Maak op de D: drive een nieuwe map aan met Program Files en desnoods ook een met de naam Program Files (x86)
Verwijder de EA App van de C: drive via App en onderdelen van het instellingen menu en installeer daarna de EA App op de D: Drive. Zodra je de App opnieuw installeert krijg je de keuze om deze App te installeren in een map. Kies dan: D:\Program Files
Zodra je De Sims 4 en eventuele andere spellen gaat downloaden kies dan ook voor de D: drive.
Naast de Install location vind je een knop Edit waarmee je de locatie kunt kiezen.
De EA App en alle Sims 4 uitbreidingen zal je dan opnieuw moeten downloaden naar de D: drive en ook al je documenten zal je hier kunnen vinden.
Als je nog vragen hebt stel ze dan voordat je eraan begint.