Forum Discussion

lisanne246's avatar
4 years ago
Solved

Sims blijft laden

Hi,

Ik heb nu al een paar dagen een probleem met mijn Sims. Als ik de game op start kan ik naar de wereld gaan en het huishouden kiezen waarmee ik wil spelen maar vervolgens blijft de Sims laden als ik op een huishouden klik. Ik heb alle cc en mods verwijderd, heb meerdere keren mijn cache gewist en ook de optie met je bestanden wissen met de Windows+R toets. Niks werkt want hij blijft nog steeds laden. Weet iemand wat ik nu moet doen ik wil dit graag opgelost hebben…

  • @lisanne246  heb je ook het bestand localthumbcache.package uit de map Documenten\Electronics Arts\De Sims 4 verwijderd? In dit bestand blijven vaak de resten van je modificaties achter. Ook als je de map mods of de inhoud ervan hebt verplaatst. Als je dat bestand verwijdert kan je Sims een nieuwe 'schone' versie aanmaken. Als je daarna De Sims weer start zou je dat probleem ook moeten kunnen oplossen.

    Last even weten of dat werkt. Er is ook een goede manier om je modificaties te testen. Laat even weten of je daarin geïnteresseerd bent.

    Hartelijke groet.

8 Replies

  • EA_Neil's avatar
    EA_Neil
    Icon for EA Staff (Retired) rankEA Staff (Retired)
    4 years ago
    Hey @lisanne246,

    Sorry om te horen dat hij blijft laden. Is dit alleen met deze wereld/familie of ook als je een nieuwe start om te testen? Hoe heb je de CC/Mods verwijdert?

    - EA_Neil
  • @EA_Neil Ik heb het alleen getest deze wereld/familie waarmee ik nu speel. Ik heb de cc verwijderd uit mijn bestanden bij Mods en daarna ook alles uit downloads.
  • Als je de map van De Sims 4 in je "Dcoumenten\Electronic Arts\" eerst eens een andere naam geeft, daarna de cache van de Origin cliënt leegmaakt, om aansluitend De Sims 4 via de Origin cliënt gaan repareren en bijwerken, @lisanne246?
    Hierna met een nieuw gemaakte of standaard gekozen Sim / huishouden testen of deze wel geladen wordt.
    Bekijk dit helpartikel, hoe je de cache van de Origin cliënt kan leegmaken: https://help.ea.com/nl/help/faq/clear-cache-to-fix-problems-with-your-games/

    Ook al heb je alle aangepaste inhoud verwijderd, er zullen vaak genoeg nog restanten achterblijven, die ook mee opgeslagen zullen worden bij je spelvoortgang.

    Groetjes.
  • EA_Neil's avatar
    EA_Neil
    Icon for EA Staff (Retired) rankEA Staff (Retired)
    4 years ago
    @lisanne246,

    Wat gebeurt er als je inderdaad de documenten map van De Sims 4 een andere naam geeft. Het spel opnieuw opstart, dan afsluit en dan de saves folder in de nieuwe Sims 4 folder (die het spel automatisch aanmaakt na het opstarten) plaatst?

    - EA_Neil
  • @EA_Neil Als ik nieuw spel klik en een nieuw huishouden maak kan ik wel spelen. Ik zal wat jullie zeggen ook proberen
  • Trismagistos's avatar
    Trismagistos
    Hero
    4 years ago

    @lisanne246  heb je ook het bestand localthumbcache.package uit de map Documenten\Electronics Arts\De Sims 4 verwijderd? In dit bestand blijven vaak de resten van je modificaties achter. Ook als je de map mods of de inhoud ervan hebt verplaatst. Als je dat bestand verwijdert kan je Sims een nieuwe 'schone' versie aanmaken. Als je daarna De Sims weer start zou je dat probleem ook moeten kunnen oplossen.

    Last even weten of dat werkt. Er is ook een goede manier om je modificaties te testen. Laat even weten of je daarin geïnteresseerd bent.

    Hartelijke groet.

About De Sims 4 Technische problemen & bugs

Krijg hulp bij technische problemen, uploads en downloads voor EA App, Steam, Epic, PC, Mac, Origin, PlayStation en Xbox.2,897 PostsLatest Activity: 2 hours ago