Aktualizacja dla PC/Mac – 18/09/2025 Aktualizacja dla konsol – 23/09/2025
Plumbob i w drogę na simowy wypad!
Kto ma ochotę na przygodowy wypad? Dzisiejsza aktualizacja ma za zadanie przygotować nas na nadchodzącą premierę Dodatku Przygoda wzywa, która odbędzie się 2 października. Zanim jednak to nastąpi, przygotowaliśmy aktualizację gry podstawowej zawierającą nową funkcję, która wywoła zachwyt u dzieciaków z całej okolicy! Do gry trafiła również spora liczba poprawek błędów.
Dzisiejsza aktualizacja trafi do użytkowników PC i Maca, natomiast gracze korzystający z konsol będą musieli poczekać do 23 września. Dzięki temu, że niniejsza aktualizacja ukazuje się we wcześniejszym terminie, twórcy modyfikacji oraz zawartości zmodyfikowanej mają mnóstwo czasu na zaktualizowanie swoich dzieł przed premierą Przygoda wzywa. My z kolei zyskujemy czas na naprawę problemów. Ponieważ na komputerach PC i Mac będzie dostępna nowsza wersja gry, nim aktualizacja trafi na konsole PlayStation i Xbox 23 września, gracze konsolowi będą musieli używać filtrów PlayStation i Xbox w Galerii, dopóki nie wyjdzie aktualizacja.
Jak zwykle dziękujemy za Wasze wsparcie i za to, że nie przestajecie składać raportów za pośrednictwem EA Forums. To naprawdę pomaga nam rozpoznawać kwestie, które są dla Was najważniejsze, abyśmy mogli skupić się na ich rozwiązaniu. Zależy nam na naprawieniu tych błędów, dlatego nie możemy się doczekać, aż będziemy mogli przekazać Wam więcej informacji.
Bez plumbodbioru. Sul, sul! Widzimy się podczas kolejnej przygody!
– zespół The Sims 4