Gra nie chce się uruchomić
Dzień dobry. Mam problem z uruchomieniem the Sims 4 od około roku. Gdy próbuję wejść w samą grę pokazuje się powiadomienie, że na tym komputerze nie jest zainstalowany klient Origin, a gdy próbuję wejsć w aplikacje EA, to pojawia mi się powiadomienie, że aplikacja nie została odpowiedno uruchomiona (0xc0000005). Jeśli dobrze pamiętam, to rok temu zainstalowałam dodatek Spotkajmy się z płyty. Od razu chciałam też wspomnieć, że nie używam żadnych modów. Proszę o pomoc.
Wyczyść cache EA app (Pomoc → Odzyskiwanie aplikacji → Wyczyść pamięć podręczną), potem przenieś cały folder Dokumenty → Electronic Arts → The Sims 4 na pulpit i uruchom grę jeśli nie pomoże to kliknij Napraw w EA app. Wyłącz aplikacje naciśnij Windows + R wpisz %temp% i usuń całą zawartość folderu. Następnie uruchom Windowsa i zobacz czy działa.