Forum Discussion
EA_Kalina
Community Manager
6 days agoUtrata danych dot. zdjęć/obrazów
W przypadku tej aktualizacji wiedzieliśmy, że najważniejszym problemem, który musimy rozwiązać, jest ten związany z brakiem wyświetlania wizerunku Sima na ołtarzykach i zdjęciach z ceremonii wręczenia dyplomów. Chcieliśmy usunąć jak najwięcej błędów dotyczących tej kategorii. Oto wszystkie powiązane błędy, które naprawiliśmy:
- [EA Forums] Obrazy powstałe po wybraniu opcji „Maluj na podstawie zdjęcia” nie będą już stawać się białe po umieszczeniu w wyposażeniu Sima i ponownym uruchomieniu gry. Ta poprawka działa wstecz i powinna naprawić błędy także we wcześniejszych zapisach gry. (Gra podstawowa)
- [EA Forums] Zdjęcia zrobione za pomocą telefonu/aparatu nie będą już stawać się czarne po powieszeniu na ścianie i ponownym uruchomieniu gry. Ta poprawka nie działa wstecz i nie rozwiąże przypadków zdjęć z już brakującymi danymi, ale zapobiegnie wystąpieniu tego błędu w przyszłości (także na starych zapisach gry). (Gra podstawowa)
- [EA Forums] Zdjęcia zrobione za pomocą telefonu/aparatu nie będą już stawać się czarne po umieszczeniu w wyposażeniu Sima lub skrzyniach i ponownym uruchomieniu gry. Ta poprawka nie działa wstecz i nie rozwiąże przypadków zdjęć z już brakującymi danymi, ale zapobiegnie wystąpieniu tego błędu w przyszłości (także na starych zapisach gry). (Gra podstawowa)
- [EA Forums] Stworzenie obrazu za pomocą opcji „Stwórz kopię” nie będzie już sprawiać, że po umieszczeniu na ścianie płótno stanie się białe i puste. Ta poprawka działa wstecz i powinna naprawić błędy także we wcześniejszych zapisach gry. (Gra podstawowa)
- [EA Forums] Autografy gwiazd nie będą już stawać się puste po powieszeniu na ścianie i ponownym uruchomieniu gry. Ta poprawka nie działa wstecz i nie rozwiąże przypadków zdjęć z już brakującymi danymi, ale zapobiegnie wystąpieniu tego błędu w przyszłości (także na starych zapisach gry). (Zostań gwiazdą)
- [EA Forums] Jak wspominaliśmy już wyżej podczas opisywania pięciu najważniejszych poprawek, naprawiliśmy błąd, który powodował, że na ołtarzykach i zdjęciach z ceremonii wręczenia dyplomów nie wyświetlał się wizerunek Sima i wydawały się one puste. Ta poprawka nie działa wstecz i nie rozwiąże przypadków zdjęć z już brakującymi danymi, ale zapobiegnie wystąpieniu tego błędu w przyszłości (także na starych zapisach gry). (Uniwersytet, Życie i śmierć)