dzul776
28 days agoLegend
nie da sie kliknac w sima
witam. wczoraj zaaktualizowalam gre i wszystko dzialalo,lacznie z modami i CC. dzisiaj odpalam simsy,wlaczam swoja rodzine i klikam w sima i nic-zadne interakcje sie nie pojawiaja. klikam na lodowke,na krzeslo,na innego sima i tez nic. wyjelam juz mody i nadal nic. uwunelam plik localthumbcache i tez nic. probowalam tez naprawic gre przez EA. pomozcie prosze
Hej dzul776
Na początek spróbuj uruchomić grę na nowym zapisie (nowa rodzina) i sprawdź, czy tam też nie możesz kliknąć sima. Jeśli działa poprawnie, to problem będzie związany z tym konkretnym zapisem. Daj znać jak to wygląda w Twoim przypadku.
Upewnij się także, że masz za zobą wszsytkie kroki z poradnika: Jak się pozbyć błędów w grze i problemów z modami.