Witam, zmagam sie z problemem w grze ea fc 25. Mój kontroler DualShock 4 nie jest widoczny w grze. Dokładnie tego kontrolera używam od fify 23 i nigdy nie bylo z nim problemu. Robiłem już reinstall, tricki z steam i steam input nie działało poprawnie, ponieważ używają steam input kontroler był odczytywany jako klawiatura i mysz. Problem z kontrolerem jest gdy ten jest podłączony na bluetooth jak i na kablu, nie ma to znaczenia. Prosze o pomoc, bo juz nie wiem co mogę zrobić!
Ideas
Kontroler od Ps4 nie działa w EA FC 25
1 Comment
Sort By
- EA_Kalina15 days ago
Community Manager
Hej Szubiniok
Z reguły na liście kroków do wykonania znajduje się podłączenie kontrolera za pomocą kabla, bo i u Ciebie wówczas nie ma problemów ze sterowaniem. Jeśli jednak używasz Bluetooth, spróbuj usunąć urządzenie z listy sparowanych i ponownie je sparować.
- dodatkowo zerknij do Rozwiązywanie problemów z funkcją Bluetooth.
Upewnij się, także czy inne oprogramowanie (np. DS4Windows) nie zakłóca działania kontrolera. Spróbuj je tymczasowo wyłączyć.
About FC 25 Zgłaszanie błędów
Zgłaszaj błędy i sprawdzaj, co społeczność EA Sports FC 25 mówi na tym forum.Latest Activity: 8 days ago