Brak gier w aplikacji EA APP
Witam zakupiłem po latach komputer dużo lepszy dziś się logując ostatnie logowanie było na Origin teraz logując się na EA app nie posiadam gier w bibliotece oraz w historii.Było tam Battlefield 1 ora 5 Hardline BF 4 kompletny z DLC i kilka części z Need for Speed prosze o pomoc.Solved70Views0likes3CommentsProblem z hasłem i adresem E-Mail
Witam. Problem mam taki, że jestem zalogowany na swoim koncie w przeglądarce, ponieważ mnie nie wylogowało z kiedyś. Teraz nie pamiętam hasła do owego konta, a do adresu E-Mail na którym założone jest konto nie mam już dostępu. Próbowałem dodać drugi adres lub zmienić hasło, ale zmiana hasła wymaga kodu na tym niedostępnym adresie , a dodanie nowego maila nie działa, ponieważ wpisuje nowy adres, klikam wyślij kod, ale strona po prostu się odświeża, na nowy adres nie dostaje żadnego kodu, a na stronie nawet nie pojawia się żadne pole tekstowe do wpisania tego kodu. Na zdjęciu jest wszystko co się pojawia po kliknięciu wysłania kodu.Solved120Views0likes2CommentsProblem z pobraniem ufc5
Witam mam problem z pobraniem UFC 5 ponieważ nigdzie nie wyświetla mi się opcja do pobrania a wszystkie inne gry mogę pobrać normalnie próbowałem zrobić to z poziomu aplikacji ps app jak i z poziomu strony ps store nadal nie mogę pobrać gry ponieważ pokazuje że musiałbym ją kupić i nie wiem co zrobić35Views0likes0CommentsProblem abonament EA PLAY
Witam, mam problem, poniewaz moja subskrypcja ea play pro wygasla. Przyszedl mi mail ze subskrypcja zostala anulowana a następny mail byl o tresci ze moja metoda platnosci zostala anulowana (karta). Teraz gdy wchodze na zarzadzanie subskrybcja pisze ze jest ona wygasla i nie moge w jej zaden sposob anulowac. Caly czas mi przychodza powiadomienia z banku ze ea chce wyciagnac ode mnie pieniadze gdzie teorytycznie nie powinni oni miec juz mojej karty. Prosze o pomoc jak anulowac subskrybcje tak, aby EA nie probowalo sciagac pieniedzy z mojego konta bankowego.Solved106Views0likes4CommentsPROBLEM Z ABONAMENTEM
Witam, Przeszukalem chyba wszystko (prawie wszystko, tematy na ea nie chcą mi sie wcale załadować). Problem polega na tym, że EA chce pobierać opłatę za abonament EA play pro, pomimo że wygasło już dawno temu i nie podpiętej żadnej metody płatności (piszę, że można aktywować w każdej chwili). Wchodząc w zarządzanie abonamentem wyskakuje mi jedynie, abym zakupił usługę i nie ma możliwości anulowania. Czy mam dodać ponownie kartę, aby od razu anulować subskrypcję? Licze, że znajdzie się jakaś dobra dusza, która pomoże rozwiązać problem, bądź moderator, który zajmie się sprawą.71Views0likes1CommentUsuneło mi wszystkie gry z biblioteki EA
Cześć. Dzisiaj zalogowałem się na swoje konto i usuneło mi wszystkie gry z biblioteki (wszystkie fify od 14 plus inne gry). Gre fife mam probraną i aktualnie mogą w nią wejść lecz innych gier już pobrać nie mogę. Nie mam pojęcia jak się skontaktować ea, proszę o jakąkolwiek pomoc.Solved63Views0likes3CommentsWyłączanie fizyczne karty sieciowej przez EA Play
Mam taki dziwny problem - jakakolwiek próba uruchomienia obojętnie jakiej gry powoduje fizyczne wyłączenie karty sieciowej przez aplikację EA Play. Co ciekawe nie pomaga jej włączenie suwakiem w Windowsie. Pomaga tylko restart komputera. Oczywiście nie można w nic grać. Śmieszne jest to, że błąd jaki się pokazuje, to że licencja wygasła ;) Na nowo instalowałem EA Play, czyściłem cache, zmieniałem parametry routera, naprawiałem gry, naprawiałem EAantichaet i nic...Abonament aktywny. Macie pomysł co to może być? Tydzień temu pisałem do EA, ale cisza... Będę wdzięczny za pomoc :) ps. wszystko chodziło ok pół roku temu, gdy grałem ostatni raz. ps2. sprawdzane na BF I, BF V Kod błędu EC20441Views0likes0Comments