Aplikacja EA nie chce się włączyć
Nie mogę wlaczyc aplikacji EA bo pojawia sie taki problem jak w zalaczniku tz. Nie znaleziono jakiegos punktu wejscia procedury. Dzisiaj wszystko działało ok a wieczorem juz nie dalo sie skorzystac z apki. Probowalam naprawic ale nic nie dawalo wiec zainstalowalam ponownie i niestety blad dalej sie pojawianiezaliczony mecz
Witam, grałem mecz w fut champions. W środku meczu wyskoczył mi komunikat, że odłączyłem się od meczu i nie został on zaliczony jako rozegrany. Nie przejmował bym się tym aż tak bardzo, gdyby nie to, że w tym tygodniu jest wyzwanie dotyczące rozegranych meczy w fut champions. Chciałem ukończyć to wyzwanie, ale przez błąd gry nie jestem w stanie tego zrobić. Proszę o pomoc i rozwiązanie tego problemu.