Battlefield 3 - Utracony dostęp do gry
Podczas dzisiejszej próby instalacji Battlefield 3 napotkałem 2 problemy: Dostępny język podczas instalacji to jedynie rosyjski (????) Nie jestem w stanie zainstalować tej gry ponieważ wyskakuje mi błąd z poniższego screenshota: Bezapelacyjnie posiadam tę grę - 417 godzin nabite. Próbowałem rozwiązań zasugerowanych przez google AI: Wyczyść folder instalatora EA (Certyfikaty) Błąd „nie jesteś właścicielem” jest często powodowany przez przestarzałe pliki licencyjne zapisane w pamięci komputera. Sprawdź i zmień lokalizację pobierania Aplikacja EA potrafi zablokować pobieranie starszych tytułów, jeśli domyślny folder instalacyjny ma ograniczone uprawnienia zapisu w systemie Windows. Weryfikacja dodatków zawartości (DLC) Twój zrzut ekranu wskazuje na posiadanie 8 dodatków. Czasami aplikacja EA zgłasza błąd własności, ponieważ próbuje pobrać rozszerzenie, którego serwer nie potrafi autoryzować jednocześnie z grą.202Views0likes0CommentsBrak Battlefield 3 na EA app
Cześć, miał ktoś problem z usuniętą grą z aplikacji EA Play ? Gra kupiona normalnie przy premierze w sklepie i ostatnio zauważyłem, że akurat jej nie mam w bibliotece. Do battleloga mogę się normalnie zalogować gdzie widzę swoich znajomych itd. Gdzie mogę szukać pomocy ?Solved98Views0likes1CommentBłąd Musisz zalogować się do EA App podczas uruchamiania BF3
Witam. Po kilku miesiącach chciałem pograć w BF3 ale napotkałam problem. Pamiętam że po przejściu z Origin na EA APP wszystko działało aż do dzisiaj. Podczas dołączania do serwera lub uruchamiania kampanii wyskakuje "Musisz zalogować się do EA App". Do aplikacji jestem zalogowany, naprawa i reinstal gry nie pomógł, czyszczenie cache również, usuwanie pliku z licencją nic nie dał, Punkbuster wgrany. Gdzie może leżeć problem ?Solved147Views0likes2CommentsBattlefield 3 [premium edition] Problem z uruchomieniem. HELP !
Witam mam taki problem zakupiłem jakiś czas temu BF3 i wszystko działało super parę misji człowiek przeszedł i na jakiś czas zostawił gre. Dziś chciałem sobie wrócić ale nie chce się uruchomić próbowałem odinstalować i zainstalować na nowo / sprawdzić spójność plików na steam itp nic odinstalowywałem i zainstalowywałem ten plik pbsvc.exe Gdy biorę kampania graj jest cały czas INITIALIZING Campaign i tyle a wcześniej normalnie się uruchamiało wie ktoś jak to rozwiązać bo nie wiem na PC mam wszystko aktualne stery itp komp dobry a gra nie rusza.Solved348Views0likes4CommentsBattlefield 3 nie uruchamia się.
Podczas uruchamiania gry, pokazuje się okno z informacją o aktywacji produktu. Grę kupiłem w dniu premiery i od tamtego czasu nie było z nią problemów, aż do teraz. Stworzyłem nawet nowe konto i kupiłem grę ponownie, by zobaczyć, czy to rozwiąże problem. Nic to nie dało. Próbowałem wszystkich metod poruszanych tutaj na forum. Usuwanie pliku z folderu EA license, czyszczenie pamięci podręcznej EA app, dodawałem wyjątki do programu antywirusowego, nawet odpalałem z wyłączonym antywirusem i firewallem i nic to nie dało. Taki problem pojawia się, tylko przy próbie uruchomienia tej gry. Wszystkie inne Battlefield'y działają.Solved169Views0likes1Comment