Gra bf 6 i tryb solo
Witam odkąd powstał bf6 naprawdę zrobił wrażenie , ale po czasie twórcy zaczęli robić pod górę że naprawdę chwilowo nie grałem . po pierwsze zrobiliście red sec i fajnie konkretny tryb BR to co się lubi totalnie inny niż COD ale nagle dodajecie jakiś tryb tylko kwartery jakieś duo trio i zmuszacie grać z jakimiś randomami na drużyny które na przykład są kolegami i mają lepszą komunikację . Dlaczego utrudniacie zamiast dać graczowi wybór chce grać solo niech gra solo chce duo trio kwarter niech sobie gra , a nie raz dodajecie solo raz zabieracie , ludzie co wy robicie na złość ? zostawcie ten tryb solo w red sec dodajcie też możliwość gry rankingowej na tym trybie dużo rzeczy idzie na plus ale sami niektóre komplikujecie pozdrawiamikony i historia
powiem prosto zdaniem graczy słabo się gra ikonami w karierze mając wygląd tylko z jednej wersji karty ikon i powinno w trybie kariery zawodnika mieć możliwość zmieniania fryzury np. ronaldo nazario na jego grzywkę i ja wiem że niektóre legendy mogą się nie zgodzić na zmienianie im fryzur na te które nie mieli tak samo w karierze menadżera chodzi o to żeby z wiekiem zmieniał się wygląd. mam nadzieje że wiecie o co mi chodzi. fajnym dodatkiem było by wstawianie retro skladów albo chociaż retro rozgrywki na euro itp. chodzi o rozgrywki np. z alex hunter i retro spekcje tak samo jak upokorzyliście się w ut bo retro kit realu madryt z 2003 to jest skandal daliście zwykły biały strój z herbem zero sponsorów to jest tragedia i licze że na world game do ut dacie np. retro strój brazyli z 2006, 2002 lub francji z 1998 tylko naprawdę licencjonowane stroje @ea6Views0likes1CommentGra Dead Space nie posiada polskich tłumaczeń.
Gra kupiona za pośrednictwem EA App nie posiada polskich tłumaczeń tekstu. Na platformie jest opisane, że obsługuje język polski, ale w rzeczywistości dotyczy on wyłącznie audio dubbingu. Jest to absurd i wprowadzanie konsumenta w błąd bo po: 1. Inne platformy oferują kompletnie wydany produkt w polskim języku w przeciwieństwie do platformy właściciela gry. 2. W rzeczywistości użytkownik decydując się na zakup dostaje pół prawdę względem swoich oczekiwań, o której dopiero się dowiaduje po zakupie. Słyszałem o tym problemie już wcześniej i nie potrafię po prostu uwierzyć, że przez ponad 3 lata nikt się tym solidnie nie zajął. Widziałem posty community manager'ów, że problem został zgłoszony i naprawiony, co jest po prostu nieprawdą, ponieważ on istnieje lub z jakiegoś powodu nadal powraca. Dodam, że ostatnio grałem w ten tytuł 3 lata temu (15godzin gry) i gra normalnie obsługiwała język polski od A do Z. Postanowiłem do niego wrócić wykupując dostęp do gry, a teraz się dowiaduje po zakupie, że gra nie jest kompletnie przetłumaczona i teraz nie mam nawet możliwości jej zwrócić by kupić nową kopie od innej platformy, która po prostu działa zgodnie z moimi oczekiwaniami23Views0likes2CommentsFreeze Gry
Hej, Podczas grania w F1 25 + DLC F1 26, po wyjechaniu za tor włącza się samouczek, po pominięciu go moja gra totalnie zawiesza się, jest zamrożona. Co może to powodować i w jaki sposób mogę się tego pozbyć? Nic nie reaguje, jedynie zamknięcie gry przez menadżera urządzeń..16Views0likes2CommentsLogitech G920 Xbox Series S - sterowanie zepsute po aktualizacji F1 26 DLC
Po aktualizacji F1 25 do pakietu F1 26 DLC mam poważny problem z kierownicą Logitech G920 na Xbox Series S. Przed aktualizacją używałem 270° obrotu kierownicy i wszystko działało idealnie. Po aktualizacji samochód reaguje zupełnie inaczej. Muszę wykonywać znacznie większy ruch kierownicą niż wcześniej, praktycznie jak w samochodzie drogowym. Sprawdzałem ustawienia wielokrotnie. Testowałem 180°, 270°, zwiększałem zakres ruchu kierownicy oraz saturację skrętu. Saturacja częściowo zmienia odczucia, ale nie rozwiązuje problemu. Nawet przy 180° kierownica zachowuje się nieprawidłowo. Restartowałem konsolę, odłączałem i podłączałem kierownicę oraz ponownie sprawdzałem wszystkie ustawienia kalibracji. Z tego co widzę, podobny problem zgłaszają również inni użytkownicy Xboxa po aktualizacji F1 26 DLC. Czy EA jest świadome tego problemu i czy trwają prace nad poprawką? Obecnie problem praktycznie uniemożliwia mi dalszą jazdę w karierze.Solved146Views0likes9CommentsTactical sprint
Hej witam Uważam że bf6 jest naprawdę dobra gra a ostatnia aktualizacja dała naprawdę dobre mapy ale w tym wszystkim brakuje moim zdaniem sprintu taktycznego Myślę że gra dostała by taka nową energię i przyciągnęła graczy brakuje jeszcze samej rozgrywki niestandardowe z botami tak jak było w bf2042 Uważam że jako opcja to jest całkiem fajne Pozdrawiam życzę sukcesów Grzejnik 15139Views0likes6Comments