Problem z graniem online
Witam, mam problem z grą FC26. Sprawa wygląda nastepujaco - grajac offline (szybki mecz) gra dziala plyynie, tak jak powinna oraz nic nie zacina. chce zagrac onlnie i nagle pojawai sie problem. gra dziala nie wiem w kilku/kilkunastu klatakch rzędu 10-30fpsow. ustawienia mam automatyczne. zmienialem tez na niskie, probowalem wszystkich i na offline wszystko dziala. polaczenie z interntem mam stabilne, 10-40ms, zero utraty pakietów. nie m ma pojecia w czym lezy problem grajac mecze online. jesli chodzi o V-sync to probowalem wylaczony, jak i wlaczony. po prostu nic nie pomaga. mecz sie zakonczy i w menu jest rowniez 5fpsow. posiadam laptopa i wszystko mam ustawione wszedzie w ustawieniach na karte graficzna tj. gtx1660. nie mam zadnego pomyslu co moge zmienic/naprawic. ponizej przesylam podsumowanie sprzetu directx w txt.Solved35Views0likes3CommentsUsunięcie danych z chmury EA dla gry EA FC 26
Cześć. W jaki sposób lub z kim mogę się skontakować aby usunąć moje dane dla gry EA FC 26 z chmury EA? Mój problem: W grze EA FC 26 na PC przez EA App z padem Xbox Elite Series 2 po zmianie ustawień asyst sterowania na presetach Classic i Alternative asysty podań i inne asysty całkowicie przestały działać online. Gra zachowuje się jak pełny manual mimo że asysty są włączone w ustawieniach, działa tylko tryb 1 Button i 2 Button. Problem pojawia się wyłącznie po połączeniu z serwerami online w offline wszystko działa normalnie kontroler jest wykrywany jako Controller 2 a reset Personal Settings, czyszczenie folderów, reinstall, naprawa gry, łączenie za pomocą kabla padem oraz FPS 60 VSync Fullscreen i wyłączanie overlayów nic nie pomaga bo zepsute ustawienia ciągle wracają z chmury. Na czacie mi powiedzieli że nic nie mogą zrobić i mam czekać na kontakt na forum od menadżera. Dodam że wczoraj kupiłem grę na drugim koncie i tam wszystko działa jak powinno. Dlatego muszę zresetować ustawienia w chmurze bo stamtąd pobiera uszkodzony plik.Solved82Views0likes5CommentsPo zmianie ustawień asyst sterowania w EA FC 26 na PC asysty przestały działać
Problem: Po zmianie ustawień asyst sterowania w EA FC 26 na PC (EA App) asysty przestały działać całkowicie online. Gra działa w trybie full manual mimo włączonych Assisted/Semi. Offline wszystko jest OK. Szczegóły: - Kontroler: Xbox Elite Series 2 (wykrywa się jako Controller/Player 2) - Problem pojawia się TYLKO po połączeniu z serwerami online (cloud sync ładuje zepsutą konfigurację) - Ustawienia Personal Settings nie reagują i nie przywracają się - Próbowałem już: - Pełne usunięcie i reinstal gry + wszystkich folderów (AppData, Documents, Local) - Wyłączenie EA Overlay, Steam Input, GameInput services - Wired + tylny USB, czysty launch tylko padem - FPS 60 + VSync + Fullscreen - Reset Personal Settings 1 offline - Firmware pada, czyszczenie cache EA App, Napraw grę Nic nie pomogło. Proszę o reset cloud profile. Dodatkowo jak wchodzę w mecz towarzyski i mam screen nr 1 to na tym koncie ABC jest ten bug. Jak zmienię na AAA to wszystkie asysty działają od razu jak powinny. Niestety jak napisałem wszystkie możliwe usunięcia folderów, ustawień. Uruchamianie tylko z samym padem nic nie dają. Jakbym mógł w jakikolwiek sposób usunąć ten zbugowany profil ABC wtedy byłoby wszystko okej. Jak chcę grać online to z automatu ładuje się pewnie ten gracz ABC i dlatego mam co mam czyli grę full manual bez żadnych asyst.4Views0likes0CommentsSezony fc26 ps5
EA o co chodzi? Ten problem pojawiał się już w fc25 ale w fc26 jest to nagminne. Chodzi o sytuację gdy trafia się gracza który nie potrafi przegrywać, sytuacja sprzed 5 minut, gram mecz, przeciwnik wygrywał 2:0 , do 70 minuty udało mi się strzelić 3 bramki, przy wyniku 3:2 dla mnie przeciwnik klika pauzę, gdy piłka opuściła boisko, gra wstrzymana, nie potrzebowałem zmian w drużynie więc od razu kliknąłem kółko żeby wznowić grę, czas do wznowienia leci aż nagle pojawia się komunikat że przeciwnik opuścił mecz. Przekierowało mnie znowu do menu gdzie mogłem sobie sprawdzić statystyki w moim meczu, obejrzeć powtórki spotkania itp, gdy kliknąłem kwadrat żeby sprawdzić graczy, w liście graczy byłem tylko ja, nie było tam przeciwnika który ten mecz opuścił. Oczywiście po wyjściu do głównego menu sezonów po spotkaniu brak śladów, wygrana niezaliczona, liczba spotkań do zakończenia ligi taka sama jaka byla przed tym meczem. Połączenie mam stabilne, pociągnięte światłowodem do domu, ps5 do modemu jest podłączone kablem. Dodam że w sytuacjach gdy rzeczywiście kogoś rozłączy w trakcie rozgrywki i dostanę informację że utracono połączenie z przeciwnikiem mecz jest zaliczany, a w sytuacjach gdy przeciwnik kliknie pauzę niestety już nie, jest to bardzo frustrujące, podejrzewam że gracze ci mają sposób na wyjście z gry bez zaliczania porażki.85Views1like1CommentProblem w rush
Witam zauważyłem że podczas gry w rush w trakcie meczu nagle rozłącza mnie z gry. Nie tylko chyba mnie bo nagle znaczniki nad głowami zawodników które są w różnych kolorach nagle robią się szare i przestajesz kontrolować swojego zawodnika. Nie wiem jak u innych graczy ale nie możesz nic zrobić tylko oglądać jak mecz leci dalej. Problem od wczoraj powtarza się prawie w każdym meczu36Views0likes1Comment