Season Pass
Hi, I have a problem with the Season Pass. For some reason, every time I reach a new level, I have to leave the game and restart it before I can claim my new rewards. Otherwise, it shows my XP as negative and I can’t claim anything. I usually restart the game and the problem goes away, so it wasn’t a major issue for me until now. The biggest issue happened with the reward choice pack at level 29. After restarting and entering the game again, it showed that it had automatically claimed the 10x 85+ pack for me, but I wanted to choose the tradeable 4x 90+ pack because it was clearly the better option for me. The rewards were supposed to be a choice, so I didn’t expect the game to select one automatically. I spent several hours trading on the market to earn enough coins, so it’s really disappointing that this happened because of a bug. I would really appreciate it if you could look into this issue and, if possible, grant me the tradeable 4x 90+ pack that I originally wanted to choose. Thank you for your help.4Views0likes0CommentsEA FC 26 zawiesza się na ekranie ładowania przed meczem w trybie Kariery (PC)
Dzień dobry, mam problem z permanentnym zawieszaniem się gry na ekranie ładowania z logo EA, dokładnie w momencie próby uruchomienia meczu w trybie Kariery. Gra działa płynnie w menu, ale zawiesza się przy przejściu do samego meczu przy zmianie zawodnika lub taktyki. Wykonałem już wszystkie standardowe kroki naprawcze: Usunąłem stare pliki składów i stworzyłem nową Karierę na "Składach początkowych" (problem występuje od razu przy pierwszym meczu). Naprawiłem pliki gry przez Steam. Przeinstalowałem całkowicie EA Anti-Cheat (uruchamiając instalator jako Administrator). Zaktualizowałem sterowniki karty graficznej. Wyłączyłem antywirusa oraz synchronizację chmury OneDrive . Zmieniłem ustawienia graficzne na okno bez ramki i wyłączyłem V-Sync. Uruchamiałem EA App i grę jako Administrator. Nic z tego nie pomogło, proszę o pomoc. Specyfikacja: CPU- Amd ryzen 5 5600x gpu- msi ventux 3x 3060 12vram ram-16 os-win1180Views1like5CommentsProblem z grą
W środę zakupiłem fc26 i wszystko działało super. Dzisiaj chciałem pograć i od początku były problemy. Po 20 sekundach gra zaczynała się ścinać i w menu i w meczach nawet offline. Później wyłączałem ją i działa może minutę normalnie i potem całkowcie zwieszało komputer i nie mogłem nic zrobić258Views0likes25CommentsProblem z zalogowanie się do UT
Mam problem z zalogowaniem się do UT, ekran na wczytywaniu po prostu się zacina, ikonka od wczytywania działa ale może tak wczytywać w nieskończoność, reinstall gry raz pomógł teraz już nie pomaga. Wszystko inne kluby szybkie mecze online normalnie działają.269Views0likes21CommentsProblem z graniem online
Witam, mam problem z grą FC26. Sprawa wygląda nastepujaco - grajac offline (szybki mecz) gra dziala plyynie, tak jak powinna oraz nic nie zacina. chce zagrac onlnie i nagle pojawai sie problem. gra dziala nie wiem w kilku/kilkunastu klatakch rzędu 10-30fpsow. ustawienia mam automatyczne. zmienialem tez na niskie, probowalem wszystkich i na offline wszystko dziala. polaczenie z interntem mam stabilne, 10-40ms, zero utraty pakietów. nie m ma pojecia w czym lezy problem grajac mecze online. jesli chodzi o V-sync to probowalem wylaczony, jak i wlaczony. po prostu nic nie pomaga. mecz sie zakonczy i w menu jest rowniez 5fpsow. posiadam laptopa i wszystko mam ustawione wszedzie w ustawieniach na karte graficzna tj. gtx1660. nie mam zadnego pomyslu co moge zmienic/naprawic. ponizej przesylam podsumowanie sprzetu directx w txt.9Views0likes0Commentslagi w grze
Mam dobry komputer który wyciąga po 600fps na najlepszych ustawieniach w fortnite. Po zakupie gry do świąt gra działała płynnie, lecz po nich wyszstko sie zepsuło. W ciągu jednego dnia gra może działac super a po 2 godzinach laguje. Problem jest taki że opoźnienie jest 5s klikam odbiór piłki na padzie a zawodnik dopiero po 5s reaguje. Dzwięk ścina i fps spadaja od 300 do 30. Mam w nvidia control panel ustawione pod fps i w grze low settings. Co mam zrobić aby znowu sie przyjemnie grało???165Views0likes10CommentsLagi fc26
kupiłem gre w edycji ultimate, i od chyba 19 wrzesnia wszystko chodzilo super, lecz w okresie przed TOTY, zaczelo sie psuc tamten problem naprawilem. lecz teraz pojawil sie kolejny, jak zagram mecz np. squad battles, i wracam do menu to nagle mam po 5 fps mimo że mecz chodzil płynnie. czasami sie naprawi jak np otworze dwie paczki z podgladem. przesylam ponizej dxdiag. Proszę o pomoc.47Views0likes6CommentsLosowe crashe w trakcie meczu FC 26 - brak komunikatu błędu
Gram na: GTX 1050 Tigra kupiona na Steam Na początku wszystko działa normalnie — mecz się ładuje, intro (rozgrzewka, stadion) działa bez problemu, sama rozgrywka też jest płynna. Miałem wcześniej crashe przy: rzutach wolnych karnych cieszynkach ale to udało mi się naprawić (zmiana ustawień, ograniczenie FPS itd.). Teraz problem wygląda tak: po około 10–15 minutach gry gra nagle się zawiesza i wyrzuca mnie do pulpitu (bez błędu) Co próbowałem: sprawdzenie spójności plików na Steam najnowsze sterowniki pod GTX 1050 Ti ustawienia grafiki na najniższe wyłączenie nakładek zmiana ustawień (FPS limit, V-Sync itd.) czyszczenie AppData Gra działa płynnie, nie ma ścinek — po prostu nagle crash do pulpitu. Czy ktoś miał podobny problem i wie co jeszcze można zrobić? Z góry dzięki za pomoc.Solved240Views0likes13Comments