Forum Discussion

Re: FC25 na steamie i nie czyta mi pada od ps5

Witam dlaczego jak zmieniłem ustawienia na sterowanie strzałkami zawodnik przy zmianie kierunku robi dziwne podbicie pilki

10 Replies

  • Musq86's avatar
    Musq86
    8 months ago

    Mam to samo. Tragedia, nie da się grać. Próbowałem już wszystkiego, na fc24 jest normalnie. 

  • Zielaj1403's avatar
    Zielaj1403
    8 months ago

    Podbijam pytanie o sterowanie na krzyżaku bo piłkaż przy zmianie kierunku podbija piłkę i nie idzie normalnie grać 

  • Zielaj1403's avatar
    Zielaj1403
    8 months ago

    Podbijam temat mam tak samo jak kolega. Sterowanie krzyżakiem podczas skrętu wywołuje podbicie piłki przez zawodnika, o co chodzi ? na gałce nie ma podobnego problemu .

  • Siema, dzisiaj odpaliłem gierkę i mam to samo.. znalazłeś rozwiązanie? Nie da się grać bo podbijają piłkę przy każdym kontakcie..  jakieś pomysły czy bug w grze?

About FC 25 Dyskusja ogólna

Dyskutuj o najnowszych wiadomościach i informacjach o grze EA SPORTS FC™ 25 na forach społeczności.840 PostsLatest Activity: 4 hours ago