Forum Discussion

KacpexPL's avatar
3 years ago

Nie odblokowują się dodatki do broni i pojazdów.

Nie odblokowują sie celowniki lufy i inne dotatki do broni i pojazdów pomimo postępu i zabójstw z danej broni. Nie nabija sie nawet tylko jest caly czas np. "0/30" zabojstw z m416.

7 Replies

  • @KacpexPLW trybie portal M416 ma odblokowane wszystkie dodatki, nie musisz nic odblokowywać. Podczas gry na PC naciskasz T gdzie pokażą się wszystkie dostępne dodatki do broni.

  • KacpexPL's avatar
    KacpexPL
    3 years ago

    M416 podałem tylko jako przykład. w żadnej innej broni i pojeździe nic mi się nie odblokowuje pomimo wielu zabójstw...

  • Chytrooki's avatar
    Chytrooki
    Hero+
    3 years ago

    @KacpexPLW jakim trybie grasz? Jeśli to portal to masz ograniczoną możliwość odblokowywania dodatków/odznak itp.

  • KacpexPL's avatar
    KacpexPL
    3 years ago

    Najczęściej w portalu ale próbowałem w innych trybach i jest niestety to samo.

  • EA_Kuba's avatar
    EA_Kuba
    Icon for Community Manager rankCommunity Manager
    3 years ago

    Hej @KacpexPL 

    Czy mógłbyś powiedzieć w jakich "innych trybach" progres nie był naliczany? 

  • W żadnym z trybów niestety nie odblokowują się wszystkie dodatki. Np do RPT-31

  • Chytrooki's avatar
    Chytrooki
    Hero+
    2 years ago
    @kulas84PL A odblokowywałeś dodatki na botach? Jeśli tak jest to bug, będziesz musiał wbić kolejna odznakę, w danym pojeździe albo broni. W grze w statystykach będziesz miał sprzeczne informacje z stanem odznaki i dodatków. Najlepiej żebyś zabijał graczy to powinno wkoncu się odblokować. Miałem tak nie raz 🙂, wyposażenie lub dodatek do broni jest zablokowany a pasek postępu jest na max i liczba zabójstw to np. 320/320. Graj dalej i powinno się odblokować. Pozdro🙂.

Featured Places

Node avatar for Battlefield 2042

Battlefield 2042

Dyskutuj o najnowszych wiadomościach i informacjach o grze Battlefield 2042 na forach społeczności.Latest Activity: 4 years ago
647 Posts