Forum Discussion

Arhaczinio's avatar
Arhaczinio
Seasoned Novice
2 months ago
Solved

Problem z połączeniem

Cześć

Mam problem z połączeniem w BF6 mianowicie za każdym razem kiedy uruchamiam grę wyskakuje mi „Połączenie nieudane” kod błędu: 1:86001S:51002S:57019S. Próbowałem już rozwiązań od twórców gry typu uruchomienie zarówno gry jak i komputera oraz routera od nowa, mam połączenie po kablu i dalej problem nie ustępuje. Czy ktoś ma jakiś pomysł co można z tym zrobić?

  • Generalnie tam mi nic nie pomagało, ale w międzyczasie się przeprowadziłem i zmieniłem internet, co rozwiązało problem.

7 Replies

  • EA_Kuba's avatar
    EA_Kuba
    Icon for Community Manager rankCommunity Manager
    2 months ago

    Dzięki za informację, przyjrzymy się temu. 

    W międzyczasie sprawdź rozwiązanie zaproponowane tutaj.

  • Arhaczinio's avatar
    Arhaczinio
    Seasoned Novice
    2 months ago

    Niestety, ale sposób podany na filmiku nie zadziałał.

  • EA_Kuba's avatar
    EA_Kuba
    Icon for Community Manager rankCommunity Manager
    2 months ago

    Dzięki za odpowiedź i sprawdzenie tego kroku Arhaczinio​ 

    Niedawno na naszym angielskim forum opublikowaliśmy obejście tego problemu polegające na dodanie wyjątków dla odpowiednich portów na routerze. 

    Link do tej instrukcji znajdziesz tutaj.

  • Arhaczinio's avatar
    Arhaczinio
    Seasoned Novice
    2 months ago

    Generalnie tam mi nic nie pomagało, ale w międzyczasie się przeprowadziłem i zmieniłem internet, co rozwiązało problem.

Featured Places

Node avatar for Battlefield 6 Dyskusja ogólna

Battlefield 6 Dyskusja ogólna

Dołącz do społeczności Battlefield 6, aby uzyskać informacje o grze i jej aktualizacjach, omawiać taktyki i dzielić się wrażeniami z gry Battlefield.Latest Activity: 10 hours ago
198 Posts