Forum Discussion
7 Replies
- Welkom op het Nederlandstalige forum, @jesperstern.
Nagaan dat je ongehinderd bent verbonden met het internet en aangemeld met de juiste EA / Origin account.
Als er gekochte producten ontbreken zijn of geen ziet, dan ben je aangemeld met de juiste EA / Origin account.
Indien mogelijk en bij voorkeur, dien je altijd het volledige e-mail adres gebruiken, die je met de "Kopiëren" en "Plakken" functies.
Als je koopt via Origin, worden de gekochte producten vrijwel automatisch gekoppeld aan het betreffende EA / Origin account.
Als je koopt via een andere winkel dan Origin, dan dien je de meegeleverde productcode te registreren op jouw EA / Origin account..
Vermijd het gebruik van de installatieschijven.
Het is makkelijker je gekochte producten te downloaden en installeren via de Origin cliënt.
Productcodes zijn eenmalig te gebruiken en blijven na de registratie gekoppeld aan het betreffende EA / Origin account.
Tweedehands gekochte als gekregen producten zijn dus niet nogmaals te gebruiken. Dus ook niet op een andere / nieuw gemaakte EA / Origin account.
Je kan niet de gekochte producten met een de juiste EA / Origin account installeren en daarna andere EA / Origin account deze starten, als je deze producten niet waren gekocht met deze (onjuiste) EA / Origin account.
Productcodes zijn alleen benodigd bij eerste gebruik.
Niet alle (productcodes) zijn voor volledige producten.
Wis alle filters in de spelbibliotheek van de Origin cliënt, zodat deze niet ergens anders ingedeeld zijn.
De cache van de Origin cliënt leegmaken, zie hiervoor: https://help.ea.com/nl-nl/help/faq/clear-cache-to-fix-problems-with-your-games
Staan de producten ook in je Bestelgeschiedenis?: https://myaccount.ea.com/cp-ui/orderhistory/index Herstel de mogelijke fouten.
Alle overige en onnodige openstaande software helemaal afsluiten, want deze kunnen de juiste werking van de Origin cliënt blokkeren / hinderen.
Gebruik altijd een bekabelde internetverbinding.
De "Gebruikersaccountbeheer" en beveiligingssoftware (tijdelijk) uitschakelen.
Start het spel altijd via de Origin cliënt
De Origin cliënt weer als een Administrator starten.
Voor het gebruik van aanvullende inhoud, gelden weer aparte systeemeisen en dient het basisspel geregistreerd zijn op dezelfde EA / Origin account.
Als je geen toegang meer hebt tot het e-mail adres waarmee jouw EA / Origin account was gemaakt, dien je contact opnemen met de helpdesk.
Als je problemen hebt met registreren van de productcode, gekocht in een andere winkel dan Origin, zal je contact opnemen met deze winkel.
Als je een betaald abonnement had op de betaalde abonnementsdienst EA Play, dan heb je geen toegang meer tot diens inhoud, producten, (spel)functies en diensten, als je het abonnement hierop hebt stopgezet.
Stuurprogramma's van je computer bijwerken en nog beschikbare updates voor Windows installeren.
Als je toch zeker weet dat je maar 1 EA / Origin account hebt en je kan met bovenstaande stappen de ontbrekende producten niet vinden, dan zal je contact opnemen met de helpdesk. Je zal de gegevens moeten vermelden die zij vragen. Oorspronkelijke verpakkingen met de productcodes en geldige aankoopbewijzen kunnen helpen hierbij.
Groetjes. - EA_Leeuw4 years ago
Community Manager
Hey @jesperstern,
Dat klinkt apart inderdaad!
Zou je eens een screenshot van de foutmelding kunnen posten? - EA_Leeuw4 years ago
Community Manager
@jesperstern, dankjewel!
Even een vraagje; hoe bezit je beide spellen precies? Is dit via losstaande aankopen, of via EA Play via Xbox of EA Play Pro? Ik heb beide spellen via Xbox game pass ultimate
@EA_Leeuw Beide via ea play van game pass ultimate
- EA_Leeuw4 years ago
Community Manager
@jesperstern, hmm, Battlefield 2042 ook? Want volgens mij is die nog niet verkrijgbaar via EA Play zelf, als ik onze EA Play lijst zo lees: https://www.ea.com/ea-play/games#ea-play.
About Battlefield Franchise Discussie
Bespreek de Battlefield-games op dit communityforum.775 PostsLatest Activity: 3 days ago
Recent Discussions
- 3 days ago
This account is invalid
Solved11 days ago- 19 days ago
- 24 days ago