Pampaje
2 years agoNot applicable
Nagrody za stary sezon
Witam, wiadomo już co z osobami które nie dostały nagród za stary sezon? Nie zdązyłem odebrać w czwartek wszystkich nagród, ale nigdy z tym problemu nie bylo bo były odbierane automatycznie. Zresztą mój kolega miał tak samo i wszystko dostał. Napisałem w piątek do supportu z rana i od tamtej pory cisza, nic nie wiadomo. Gdzie mam doszukiwac sie odpowiedzi?
W tej chwili nie mam niestety, żadnych aktualizacji na temat tego problemu - jeśli się to zmieni, dam Ci znać w tym poście.
Ten sam temat jest także omawiany na naszej EN tablicy, gdzie możesz dołączyć poprzez kliknięcie "Ja też" (EN: "Me too").