igoreslav
30 days agoRising Newcomer
Błąd przy wejściu do Klubów
Po chwilowym ładowaniu pokazuje się komunikat "Nie można utworzyć awatara. System przekieruje cię do menu głównego". Raz na 5 razy uda się wejść ale po kilku kliknięciach znowu wywala do menu
Hej igoreslav
Z tego co zgłaszali inni gracze, ten komunikat z awatarem w Klubach najczęściej pojawia się, gdy gra nie może poprawnie wczytać lub zapisać danych profilu przed wejściem do trybu.
- Najczęściej pomagało odświeżenie danych postaci. Spróbuj wejść w ustawienia i zmienić wygląd swojego Pro (nawet drobną rzecz), zapisz zmiany i dopiero potem spróbuj wejść do Klubów.
- Druga rzecz to przejście na chwilę do innego trybu (np. Kick-Off albo UT), pogranie chwilę i dopiero powrót do Klubów - to często „odblokowuje” wejście.
- Warto też usunąć lokalne ustawienia gry (Ustawienia osobiste), żeby gra utworzyła je od nowa przy starcie.
- Na koniec zrób pełne odświeżenie sesji - zamknij grę, uruchom ponownie sprzęt i spróbuj jeszcze raz.
Daj znać, jak Ci poszło.