Forum Discussion

igoreslav's avatar
igoreslav
Rising Newcomer
30 days ago
Solved

Błąd przy wejściu do Klubów

Po chwilowym ładowaniu pokazuje się komunikat "Nie można utworzyć awatara. System przekieruje cię do menu głównego". Raz na 5 razy uda się wejść ale po kilku kliknięciach znowu wywala do menu

  • Hej igoreslav​ 

    Z tego co zgłaszali inni gracze, ten komunikat z awatarem w Klubach najczęściej pojawia się, gdy gra nie może poprawnie wczytać lub zapisać danych profilu przed wejściem do trybu.

    • Najczęściej pomagało odświeżenie danych postaci. Spróbuj wejść w ustawienia i zmienić wygląd swojego Pro (nawet drobną rzecz), zapisz zmiany i dopiero potem spróbuj wejść do Klubów.
    • Druga rzecz to przejście na chwilę do innego trybu (np. Kick-Off albo UT), pogranie chwilę i dopiero powrót do Klubów - to często „odblokowuje” wejście.
    • Warto też usunąć lokalne ustawienia gry (Ustawienia osobiste), żeby gra utworzyła je od nowa przy starcie.
    • Na koniec zrób pełne odświeżenie sesji - zamknij grę, uruchom ponownie sprzęt i spróbuj jeszcze raz.

    Daj znać, jak Ci poszło.

2 Replies

  • EA_Kalina's avatar
    EA_Kalina
    Icon for Community Manager rankCommunity Manager
    25 days ago

    Hej igoreslav​ 

    Z tego co zgłaszali inni gracze, ten komunikat z awatarem w Klubach najczęściej pojawia się, gdy gra nie może poprawnie wczytać lub zapisać danych profilu przed wejściem do trybu.

    • Najczęściej pomagało odświeżenie danych postaci. Spróbuj wejść w ustawienia i zmienić wygląd swojego Pro (nawet drobną rzecz), zapisz zmiany i dopiero potem spróbuj wejść do Klubów.
    • Druga rzecz to przejście na chwilę do innego trybu (np. Kick-Off albo UT), pogranie chwilę i dopiero powrót do Klubów - to często „odblokowuje” wejście.
    • Warto też usunąć lokalne ustawienia gry (Ustawienia osobiste), żeby gra utworzyła je od nowa przy starcie.
    • Na koniec zrób pełne odświeżenie sesji - zamknij grę, uruchom ponownie sprzęt i spróbuj jeszcze raz.

    Daj znać, jak Ci poszło.