Forum Discussion

Ayxoo's avatar
Ayxoo
Rising Rookie
2 days ago

Opóźnienie w FUT Champions

Mam pytanie do naszej szanownej i ulubionej firmy która wszystko robi jak zawsze na topowym poziomie 🤞🏻 Czy pracujecie nad tym aby rozwiązać problem z opóźnieniem w FUT Champions i w innych trybach bo W FUT nie da się nic zrobić totalny brak kontroli nad zawodnikiem sztuczki się robią za 3 razem opóźnienie jest kosmicznie duże . Więc można chociaż się dowiedzieć czy możemy się spodziewać jakiejś aktualizacji w tej sprawie czy dalej uważacie że to nie wasza wina i opóźnienie jest po stronie 80% graczy ? 

2 Replies

  • no tu bardzo dobrym przykładem jest to, że NIBY rozwiązane było, że resetują się ustawienia graficzne i już nie miało tego być a nadal tak jest, więc xD. Oni mogą nad czymś pracować, ale co z tego jak nawet niewiedzą nad czym pracują, bo nikt w tej firmie nie wie jak ta gra działa i żeby coś naprawić to chyba muszą całe pliki gry przejrzeć skoro 2 tygodnie (bynajmniej u mnie) trwa już ten cyrk, o ile w ogóle ktoś z nich wie jak ta gra została napisana mov eax, 3. Pozdrawiam cieplutko oczywiście wszystkim i nie przejmujcie się nikt się nie denerwuje, że nie może grać, cieszymy się że wydaliśmy 300 zł na to cudo.

About FC 26 Dyskusja ogólna

Dyskutuj o najnowszych wiadomościach i informacjach o grze EA SPORTS FC™ 26 na forach społeczności.279 PostsLatest Activity: 7 hours ago