Hej Grzela07
Dzięki za załączenie DxDiag. Widzę, że masz bardzo mocny komputer (i5-12400F, 32 GB RAM, RTX 5060), więc sam sprzęt nie powinien być przyczyną problemów. Zwróciło moją uwagę coś innego - grasz na telewizorze Philips 4K 60 Hz przez HDMI, a dodatkowo zgłaszasz jednocześnie wyższy ping (około 45 ms) oraz efekt "gry w zwolnionym tempie". W DxDiag nie widać problemów ze sterownikami GPU, są bardzo aktualne.
Na początek sprawdziłabym trzy rzeczy:
- jeśli telewizor ma tryb Gra (Game Mode), upewnij się, że jest włączony,
- wyłącz HDR i przetestuj kilka meczów,
- jeśli korzystasz z Wi-Fi, spróbuj połączenia kablowego lub odwrotnie, jeśli już grasz po kablu, sprawdź czy problem występuje o różnych porach dnia.
Daj znać, czy problem występuje wyłącznie w meczach online, czy również w Squad Battles lub meczu offline przeciwko SI. To pomoże zawęzić przyczynę.