Forum Discussion
Hey @spookysil ,
Sorry om te horen dat je tegen dit probleem aan liep in het weekend. Laten we er samen een kijkje naar nemen.
Kun je ons laten weten:
- Welke anti-virus je gebruikt
- Of je toevallig andere apparaten in jouw PC hebt via USB die er tijdelijk uit kunt halen om te testen
- Of je toevallig niet standaard karakters in jouw Windows profiel en/of folders hebt zoals bijvoorbeeld de ä
Het kan het waard zijn jouw computer schoon op te starten zoals hier uitgelegd en het spel dan te proberen (de computer erna weer herstarten zet alles weer terug naar normaal) of om te zien of hij wel werkt onder een nieuw admin Windows profiel (kun je makkelijk aanmaken en verwijderen voor testen).
Mocht dit inderdaad het AVX probleem zijn dan is er een mogelijke workaround zoals hier besproken wordt maar houd in de gaten dat mocht je deze fix willen probeen dit op eigen risico is en niet van onze kant komt.
- EA_Neil
Hey allemaal,
Aangezien dit een zeer oud topic is, gaat hij op slot.
Mocht je nog steeds eventueel last hebben van dit (of een ander) probleem, dan wordt het geapprecieerd als je hierover een nieuw topic aanmaakt.
Dankjewel!
About Mass Effect Franchise Discussie
Recent Discussions
Controller issue
Solved3 years ago- 3 years ago
- 3 years ago