7 years ago
Kan er iemand helpen
Vandaag twee spellen gekocht need for speed shift en hot pursuit, geen enkel spel werkt bij shift melding (er is een probleem met de licinsieserver) en bij hot pursuit directx installatie probleem
Vandaag twee spellen gekocht need for speed shift en hot pursuit, geen enkel spel werkt bij shift melding (er is een probleem met de licinsieserver) en bij hot pursuit directx installatie probleem
zal kijken in weekend. als ik tijd heb op een andere pc met meer ruimte
hij heeft altijd gewerkt op andere harddisk. ik heb altijd de c voor alleen windows
Sorry maar ik heb het gehele verhaal al verteld. Ik heb alles geprobeerd. Origin eraf, ik heb zelfs mijn register geschoond. Ik heb opnieuw alles erop gezet en ben zelfs begonnen met shift l eerste erop te zetten. Ook heb ik origin niet geinstalleerd maar vanaf de originele dvd geinstalleerd en daarna origin erop. als ik dan origin start ziet hij dat spel al is geinstalleerd. in origin het ik ook de verwijzing gemaakt dat alles van de installatieschijf waarop origin staat moet worden geinstalleerd en draaien. Helaas elke keer de melding dat licentieserver niet beschikbaar is. Maar kan je de hele geschiedenis niet lezen dan?
ik heb geen probleem met directx. ik heb probleem dat de licentieserver niet kan worden gevonden.
Ik heb altijd alles (ben zelf systemengineer en weet waar ik het over heb) op de schijf geinstalleerd waar ik ook origin heb draaien. Werkte altijd tot ik besloot om een keer shift te verwijderen via origin en opnieuw er op te zetten.
Ik denk dat iedereen er over heen heeft gelezen wat ik allemaal al heb gedaan. Ik ben geen amateur. Ik weet genoeg.
Maar niemand weet waarom de licentieserver niet kan worden bereikt op shift en alle 20 andere games wel.
Dus je hebt het spel niet gedownload en geïnstalleerd via Origin @Xpander2008?
Misschien dat dat het probleem is, kan je het spel weer eens verwijderen en daarna zonder de disc downloaden en installeren via Origin?
Mocht dat niet werken, het eens op de C schijf proberen en als dat niet werkt geef ik de informatie door aan de juiste teams. Hoe meer dingen we getest hebben en info kunnen leveren, hoe beter.
even vanaf het begin, wat ik al eerder vertelde.
Ik heb dvd gekocht (shift) ik heb geinstalleerd zonder origin.
Toen kwam origin en ik heb het verzilverd via origin zodat ik zonder dvd kon spelen en installeren.
Altijd op mijn F: schijf welke alleen voor Games wordt gebruikt. Ik heb origin, Steam en Uplay altijd op die schijf gehad.
Toen moest pc opnieuw installeren. Ik had alleen geen zin meer om shift 1 te spelen omdat ik al veel (alle NFS) racespellen heb.
Omdat ik een racestuur kocht en bijna geen enkel spel (NFS included) goed werkte met het stuur (origineel ferrari van thrustmaster) dacht ik laat ik nfgs shift 1 weer eens installeren.
Weer op de F waar ook origin staat. Hij installeerde vanaf origin zelf omdat ik de code had verzilverd.
Alleen als hij start zegt origin dat de licentieserver niet kan worden gevonden en dat ik het later nog eens moet proberen.
Ik heb de afbeelding er weer bij gedaan het heet shift fout.png
Hoop dat het nu duidelijk is