Forum Discussion

Anonymous's avatar
Anonymous
8 years ago
Solved

czemy niemogę się ruszać w plants vs zombies gw2

czemy niemogę się ruszać w plants vs zombies gw2 na pc 

  • Tak jak wcześniej wspomniałem, upewnij się, że uruchamiasz grę za pomocą lepszej karty graficznej. W tym przypadku AMD.

    Naciśnij PPM na ikonę gry, wybierz Uruchom z procesorem graficznym, a następnie wybierz z listy procesor graficzny AMD.

4 Replies

  • Hej,

    Czy mógłbyś bardziej sprecyzować problem? W jakim momencie występuje? Czy są momenty, w których wszystko działa prawidłowo?

    Na początek upewnij się, że nie uruchamiasz gry za pomocą zintegrowanej karty graficznej.

    Dla przekazanie większej ilości informacji wykonaj test DXDIAG i zamieść jego wyniki w załączniku.

  • Anonymous's avatar
    Anonymous
    8 years ago
    gdy włączam grę i moja postać nie może się ruszać
  • Revan2000s's avatar
    Revan2000s
    Hero+
    8 years ago

    Tak jak wcześniej wspomniałem, upewnij się, że uruchamiasz grę za pomocą lepszej karty graficznej. W tym przypadku AMD.

    Naciśnij PPM na ikonę gry, wybierz Uruchom z procesorem graficznym, a następnie wybierz z listy procesor graficzny AMD.

About Plants vs. Zombies™ Dyskusja o serii

Zombie próbują wejść do twojego domu? Trzymaj je w ryzach i dyskutuj o najlepszych technikach ogrodniczych na forum społeczności.631 PostsLatest Activity: 12 days ago